Blog

comment Komentarz: 0

Nowości w ski Team - buty narciarskie Fischer

list In: Porady narciarskie i snowboardowe favorite Hit: 1384

Najnowsza kolekcja butów narciarskich Fischer to sprzęt dla osób na każdym poziomie zaawansowania. W sklepach Ski Team wybierzesz najlepszy produkt dla siebie. 

Buty Fischer The Curv – nowości dla spragnionych dynamiki

Buty narciarskie Fischer RC4 The Curv to gratka dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych narciarzy o sportowym zacięciu. Dostępne w dwóch różnych szerokościach w śródstopiu zapewniają doskonały transfer mocy, niezależnie od anatomii stopy. Idealnie dopasują się do każdej nogi przy użyciu dostępnego w Ski Team systemu bootfittingu Fischer Vacuum Fit. 

Buty_narciarskie_Fischer_The_Curv

Buty Fischer Ranger ONE – wygoda i bezpieczeństwo w każdym terenie

Kolekcja Fischer Ranger to najbardziej uniwersalne buty narciarskie w ofercie marki. Wygodna konstrukcja nowego modelu Ranger ONE i system dopasowania Fischer Vacuum Fit pozwolą czerpać radość z jazdy, ale i z podchodzenia na skitourach czy też tańców na aprés ski. Łatwy w obsłudze mechanizm Ski/Walk i podeszwa Grip Walk zapewnią komfortowe poruszanie się w każdym terenie. 

buty_narciarskie_ranger_one_fischer

Buty Fischer RC ONE – radość z każdej chwili na stoku

Nowe buty narciarskie Fischer RC ONE to uniwersalne buty zjazdowe, stworzone z naciskiem na komfort i wygodę. Niska waga, podeszwa Grip Walk i system dopasowania Fischer Vacuum Fit sprawią, że całodzienna jazda to czysta przyjemność. 

fischer_rc_one_buty_narciarskie_ski_team

Buty juniorskie i dziecięce marki Fischer 

Buty juniorskie Fischer RC4 JR to produkt stworzony z myślą o wygodzie młodych narciarzy. Tegoroczna nowość to buty Fischer ONE i TWO dla narciarskich przedszkolaków. Umożliwiają najmłodszym łatwe zakładanie i zdejmowanie, zapewniając dobre oparcie, gdy jest to potrzebne. Mały narciarz może czuć się w nich swobodnie i poruszać w naturalny sposób. 

buty_dzieciece_fischer_ski_team

Sprawdź najnowszą kolekcję butów Fischer w sklepach Ski Team. Żyj z nami nartami!

Buty narciarskie męskie

Buty narciarskie damskie

Buty narciarskie dziecięce

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło