Liczniki rowerowe Cube - porównanie funkcji

W: Aktualności w Ski Team Na: poniedziałek, sierpień 27, 2018 Komentarz: 0

Liczniki rowerowe, nazywane również komputerami rowerowymi, to nie tylko gadżet, ale również przydatne narzędzie, zwłaszcza dla osób trenujących. W zależności od modelu każdy z nich posiada szereg niezbędnych funkcji. W ofercie CUBE posiadamy cztery modele oferujące różny zakres funkcji, dzięki czemu każdy rowerzysta znajdzie coś dla siebie.

 

Amatorzy weekendowych wycieczek rowerowych i jazdy rekreacyjnej z pewnością będą zadowoleni z możliwości odczytania prędkości jazdy czy przejechanego dystansu w trakcie trasy, jak i statystyk po zakończonej wycieczce. Takie funckje mozna znaleźć w podstawowej wersji licznika Cube Pro Lite. Bardziej zaawansowani rowerzyści chętnie skorzystają z dodatkowych funkcji dostępnych w wyższych modelach liczników rowerowych. Są to między innymi: pomiar kadencji, pomiar tętna (przy podłączeniu z dodatkowym zestawem do pomiaru) (Cube Race Train) czy wysokościomierz (Cube Race Peak). Prezentowane liczniki rowerowe Cube są bezporzewodowe oraz posiadają system 2w1 - w ustawieniach można wprowadzić dwa rozmiary kół w rowerze, które są automatycznie wykrywane przez urządzenie.

 

Poniżej prezentujemy tabelę funkcji dostępnych w naszych licznikach rowerowych marki Cube. Sprawdźcie, który model jest dla was najodpowiedniejszy. 

 

tabela_funkcji_liczniki_rowerowe

 

Cube_Race_Lite Cube_Race_Peak Cube_Race_Train Cube_Race_Evo

 

Oprócz liczników rowerowych marki Cube w ofercie sklepów Ski Team znajdziecie również urządzenia marki Sigma oraz Cube RFR.Komentarze

Zostaw swój komentarz