Nowości CUBE - MTB

W: Aktualności w Ski Team Na: środa, marzec 14, 2018 Komentarz: 0

Nowa kolekcja rowerów CUBE już jest dostępna w naszych sklepach Ski Team. Prezentujemy wam trzy wybrane modele rowerów górskich, które podbiły nasze serca.

 CUBE Reaction SL - ideał pośród MTB

Jak udoskonalić coś, co jest już bliskie ideałowi? Niewykluczone, że CUBE Reaction SL stanowi odpowiedź. Rower lekki, zwrotny oraz posiadający wyposażenie, które pozwoli Ci pokonać każdą trasę oraz każdego konkurenta. Ten rower sprawi, że każda przejażdżka stanie się celebracją prędkości. Przeprojektowana na rok 2018 rama oraz wymarzony osprzęt spowoduje, że Twoje nogi będą błagały o przerwę, na długo przed tym jak ty będziesz skłonny ją sobie zrobić. Amortyzator Fox 32 Rythm, trwały i lekki napęd Shimano XT oferuje szeroki zakres przełożeń. Koła CUBE domykają pakiet.

 

Rower dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych black´n´white oraz darkblue´n´mint.

 

CUBE_Reaction_SL

 

 CUBE Stereo 140 HPC - full dla tych, których ciężko zmęczyć...

W 2018 roku CUBE wrócił do deski kreślarskiej i przygotował nową karbonową ramę. Jedyne co się nie zmieniło to fakt, że nadal będziemy mieli do czynienia z najlepszą dostępną konstrukcją all-mountain — lekką, zwrotną oraz niewyobrażalnie wszechstronną. Do tego modelu wybrano widelec Fox 34 Rythm oraz damper Float DPS EVOL — łatwe do wyregulowania oraz wyróżniające się szerokim zakresem ustawień, które pozwalają dopasować amortyzatory do potrzeb każdego użytkownika. Napęd 2x11 z korbą Race Face oznacza, że łatwo można przejść na wersję 1x11, kiedy tylko zechcesz. Wytrzymałe koła z szeroką obręczą 30mm wyposażone są w niezawodne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano Deore. Dodano do tego kokpit Race Face i okazało się, że do pełnego zestawu brakuje już tylko kolarza - czyli Ciebie.

 

 

CUBE_Stereo_140_HPC

 CUBE Access WS PRO - propozycja dla kobiet

Dla każdej kobiety, która kocha eksplorować, CUBE przygotował rower, który świetnie się prowadzi, zapewnia bezpieczeństwo, dobre osiągi i niezawodność. Access Pro ma to wszystko i jeszcze więcej. Całość jest lekka i równie przyjemna w oglądaniu co w jeździe. CUBE skonstruował ramę pod kątem dwóch rozmiarów kół, dzięki czemu możesz wybrać wersję, która idealnie będzie Ci pasowała na wyprawy w teren. Ramy 13,5 i 16 cali mają koła 27,5 calowe, a ramy 17 i 19 cali mają koła 29 cali. Którykolwiek rozmiar wybierzesz, lekkie i przyczepne opony Schwalbe, w połączeniu z amortyzowanym widelcem Suntour oraz mocnymi hydraulicznymi hamulcami tarczowymi, zapewnią ci wygodę i pełnię kontroli. Płynne i niezawodne przełożenie Shimano pomoże pokonać nawet najbardziej stromy podjazd, a geometria kokpitu i siodełko zostały specjalnie dobrane pod kątem kobiecej anatomii. Lekki, szybki i inspirujący. Access Pro ma wszystko, czego potrzebuje bardziej rządna przygód strona kobiecej osobowości.

 

Rower dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych mint´n´raspberry oraz black´n´grey.

 

CUBE_Access_WS_Pro

  Komentarze

Zostaw swój komentarz