Black Week bez VAT w Ski Team

W: Aktualności w Ski Team Na: czwartek, listopad 19, 2020 Komentarz: 0

Black Week bez VAT w Ski Team!

 

Znany na całym świecie Black Friday na dobre zagościł już także w Ski Team. Od dzisiaj możecie skorzystać z promocyjnych, czarnych cen na sprzęt narciarski i snowboardowy oraz wybrane modele rowerów. W Ski Team przedłużamy możliwość złapania mega okazji i oficjalnie ogłaszamy nie tylko Czarny Piątek, ale przedłuzony Black Week.

 

odziez-black-week

 

Black Friday - początek przedświątecznej gorączki zakupowej.

 

Historia tego promocyjnego określenia sięga XIX wieku i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. To pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia został wybrany na umowny początek poszukiwania okazji cenowych oraz prezentów pod choinkę. Z początku akcja trwała jeden dzień, jednak po spopularyzowaniu gorączki obniżonych cen na świecie został on początkowo wydłużony do poniedziałku - tak zwanego Cyber Monday (dotyczył sprzedaży w sklepach internetowych), a następnie, tak jak i u nas przekształcony na Black Week.

 

 narty-black-week

Czarny tydzień promocji - nie czekaj na śnieg i kup sprzęt zimowy już teraz!

 

Wszystkie produkty z oferty zimowej, także te najnowszej kolekcji 2020/2021 możecie kupić taniej o VAT! Jednak to nie wszystko, co dla was przygotowaliśmy. Starsze kolekcje spadły cenowo jeszcze niżej i możecie trafić okazje -50%, a nawet -80% taniej.  

 

snowboard-black-week

 

Rowery w Black Week - taniej o VAT

 

Szukasz roweru dla siebie lub pod choinkę dla dziecka? Dla rowerzystów także przygotowaliśmy listę rowerów i dołączyliśmy ją do naszej akcji promocyjnej Black Week. Wybierz rower górski, miejski, szosowy, a może skusisz się jednak na innowacyjny Cube Hybrid i kup go taniej o VAT. 

 

 rowery-2020-black-week

 

Promocja obowiązuje w dniach 20-30.11.2020 w sklapach stacjonarnych Ski Team oraz w sklepie online.

Regulamin akcji znajdziesz TUTAJ.

 

 akcesoria-zimowe-blavk-week

 Komentarze

Zostaw swój komentarz