Blog

comment Komentarz: 0

Kupuj na Raty 0% - Spełnij swoje rowerowe marzenia

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 973

Nie pozwól, aby ograniczenia budżetowe stały na drodze do spełnienia Twoich marzeń o nowym rowerze, komplecie nart, czy snowboardzie. Dzięki naszej współpracy z Santander Consumer Bank, oferujemy Ci szansę na zakup tych i wielu innych produktów na atrakcyjnych warunkach ratalnych. Bez ponoszenia dodatkowych kosztów, możesz teraz rozłożyć płatności na dogodne raty z RRSO na poziomie 0%, wybierając plan, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Ciesz się nowym sprzętem już dziś i nie martw się o finanse!

Rozszerzamy naszą ofertę ratalną - więcej możliwości dla Ciebie!

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach i możliwościach finansowych naszych klientów, wprowadzamy nowe, jeszcze bardziej elastyczne opcje finansowania:

  • 10 rat 0% RRSO 0% bez ograniczeń: To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko spłacić mniejsze zakupy, nie martwiąc się o dodatkowe koszty.
  • 30 rat 0% RRSO 0% dla zamówień powyżej 3 000 zł: Jeśli planujesz większy wydatek, ta opcja umożliwi Ci rozłożenie płatności bez żadnych odsetek, dla zakupów o wartości przekraczającej 3000 zł.
  • 50 rat bez odsetek - RRSO 2,34% dla zamówień powyżej 20 000 zł: Ta opcja zapewnia niespotykaną dotąd elastyczność, pozwalając rozłożyć większe płatności na dłuższy czas, z minimalnym RRSO, co jest doskonałym wyborem dla tych, którzy potrzebują więcej czasu na spłatę.

Promocja Wakacyjna - odroczenie rat na 3 miesiące

Specjalnie na nadchodzące lato, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę: odroczenie spłaty rat na 3 miesiące. Skorzystaj z tej promocji, aby cieszyć się nowym sprzętem bez konieczności natychmiastowego obciążania Twojego budżetu. Promocja trwa tylko do końca sierpnia! 

Jak skorzystać z oferty?

W sklepach stacjonarnych: Odwiedź nasz sklep, wybierz produkt i wspólnie z naszym doradcą wypełnij wniosek kredytowy. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego oraz dokumentów potwierdzających źródło dochodu.

W sklepie internetowym: Kliknij "Oblicz eRaty" przy produkcie, aby dostosować plan ratalny do swoich potrzeb. Następnie, w procesie zakupu, wybierz eRaty jako formę płatności i postępuj zgodnie z dalszymi krokami, aby złożyć wniosek online.

Sprawdź dostępność i skompletuj swój sprzęt

Zapraszamy do korzystania z naszej ulepszonej oferty ratalnej, dostępnej zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Odwiedź naszą stronę internetową, aby sprawdzić dostępność produktów i zrealizuj swoje plany zakupowe już teraz. Niech ograniczenia finansowe nie staną na drodze do Twoich marzeń!

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: Zakupy na raty w sklepie Internetowym

Regulamin promocji Raty 0%

PROPOZYCJA 10 - 30 RAT 0%: DLA KREDYTU NA ZAKUP TOWARÓW I USŁUG OFEROWANEGO PRZEZ SANTANDER CONSUMER BANK S.A. Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU, DLA PROPOZYCJI DO 30 RAT 0% WYLICZENIA DLA PRZYKŁADU REPREZENTATYWNEGO NA DZIEŃ 03.01.24 R.: RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA (RRSO) 0%; CENA TOWARU 3000 ZŁ; STAŁA STOPA OPROCENTOWANIA KREDYTU 0%; CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU 3000 ZŁ; CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 3000 ZŁ; CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 0 ZŁ; CZAS OBOWIĄZYWANIA UMOWY: 10 MIES., WYSOKOŚĆ 10 RÓWNYCH RAT MIESIĘCZNYCH 300 ZŁ. PROPOZYCJA KREDYTU OBOWIĄZUJE DLA UMÓW ZAWARTYCH W TERMINIE OD DNIA 04.04.2024 R. do dnia 31.12.2024 r. NINIEJSZA PROPOZYCJA NIE JEST OFERTĄ W ROZUMIENIU ART. 66 KODEKSU CYWILNEGO. DECYZJA O PRZYZNANIU I WARUNKACH KREDYTU Z UWZGLĘDNIENIEM OCENY AKTUALNEJ SYTUACJI KLIENTA ZOSTANIE PODJĘTA PRZEZ BANK. SZCZEGÓŁY U SPRZEDAWCÓW W SKLEPACH STACJONARNYCH ORAZ NA WWW.SANTANDERCONSUMER.PL 
 
SKI TEAM POLSKA SP. Z O.O. WYSTĘPUJĄCY W ROLI POŚREDNIKA KREDYTOWEGO W SKLEPACH INTERNETOWYCH INFORMUJE SWOICH KLIENTÓW O MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z PROPOZYCJI KREDYTU NA ZAKUP TOWARÓW I USŁUG OFEROWANEGO PRZEZ SANTANDER CONSUMER BANK S.A.; W SKLEPACH STACJONARNYCH SPORZĄDZA I ZAWIERA UMOWY O KREDYT NA ZAKUP TOWARÓW I USŁUG W IMIENIU I NA RZECZ SANTANDER CONSUMER BANK S.A., WYDAJE FORMULARZ INFORMACYJNY, PRZYJMUJE OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY KREDYTU ORAZ UDZIELA WYJAŚNIEŃ DOTYCZĄCYCH TREŚCI WYMIENIONYCH DOKUMENTÓW.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło