Blog

comment Komentarz: 0

Nowa lokalizacja Ski Team Wrocław

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 582

Informujemy, że w wyniku decyzji o zamknięciu Centrum Handlowego Arkady we Wrocławiu, z dniem 29 lutego 2024 roku, nasz sklep musi opuścić dotychczasową lokalizację. Przyczyną tej decyzji, jak podane zostało w komunikacie CH Arkady, jest trudna sytuacja rynkowa, na którą wpływ miały przede wszystkim skutki pandemii wirusa SARS-CoV-2, gwałtowny wzrost kosztów energii elektrycznej oraz wysoka inflacja. Te niekorzystne okoliczności znacząco wpłynęły na brak rentowności obiektu, co zmusiło właścicieli Centrum Handlowego Arkady do jego zamknięcia.

Nowa lokalizacja Ski Team Wrocław

Ski Team z optymizmem patrzy w przyszłość i z radością informujemy o intensywnych pracach nad naszym nowym sklepem, zlokalizowanym przy ulicy Grabiszyńskiej 167. Nowa lokalizacja oferować będzie 1350 mkw powierzchni handlowej, duży, łatwo dostępny parking oraz największy wybór rowerów marki CUBE na Dolnym Śląsku. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziecie ścieżkę testową do jazdy rowerem, aby każdy z Państwa mógł wypróbować nasze produkty w akcji przed dokonaniem zakupu, Dark Room (więcej informacji wkrótce) oraz salę do bikefittingu. 

Nowa lokalizacja daje nam zdecydowanie większe możliwości prezentacji szerokiej oferty produktowej marki CUBE, dlatego to na tej marce skupimy się najbardziej.  

nowa_lokalizacja_ski_team_cube_store

Kiedy otwarcie Ski Team we Wrocławiu?

Planujemy otworzyć drzwi nowej lokalizacji Ski Team w II kwartale 2024 roku, najprawdopodobniej już w kwietniu. Informacje o dokładnej dacie otwarcia zostaną podane wkrótce. Jesteśmy podekscytowani możliwością zaproszenia Was do naszego nowego miejsca, gdzie będziemy kontynuować naszą pasję do sportów zimowych i rowerowych w jeszcze lepszych warunkach.

Pragniemy podziękować każdemu z Was za dotychczasowe wsparcie i zaufanie. Zamknięcie Arkad Wrocławskich to dla nas wszystkich duże wyzwanie, ale wierzymy, że dzięki Waszej lojalności, nasza wspólna przygoda będzie trwać nadal i będzie jeszcze bardziej ekscytująca.

Do zobaczenia wkrótce w nowej lokalizacji!

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło