BUTY ROWEROWE GAERNE G.MOTION

769,99 zł


CHOLEWKA: Cholewka wykonana jest z mikrofibry z laserową perforacją i siateczkowymi otworami wentylacyjnymi, dzięki czemu uzyskujemy dobre odprowadzanie wilgoci i optymalny mikroklimat dla stopy.

SYSTEM ZAPIĘCIA: ALUMINIOWA KLAMRA 2D Z MIKROREGULACJĄ zapewnia bezpieczne i indywidualne dopaso­wanie buta, umożliwiając regulację także podczas jazdy. Klamra 2D z mikroregulacją, wykonana z aluminium, to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów dostępnych na rynku. System wykorzystuje dwa niezależne zatrzaski: dolny oraz górny, z których dolny zapina but i dociska zapięcie, a górny odblokowuje lub poluzowuje zapięcie. W ten sposób uzyskujemy perfekcyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Części systemu są łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

SYSTEM „SAFETY LOCK STRAP”: Opatentowany przez Gaerne system zapięcia „SAFETY LOCK STRAP”, wykorzystujący dwa niezależne paski z ząbkami, które zazębiają się z rzepami Velcro poniżej podbicia i w przedniej części stopy, zabezpieczając but przed poluzowaniem lub rozpięciem.

Podeszwa GAERNE EPS CARBON HYBRID jest wykonana z nylonu wzmocnionego włóknem węglowym zwiększającym sztywność. Ultracienka podeszwa pozwala na zminimalizowanej odległości pomiędzy stopą a pedałem, co przekłada się na maksymalną siłę pedałowania.

JĘZYK "COMFORT FIT" Perforowany język zwiększa wentylację w bucie, a zaawansowany technologicznie system miękkiej wyściółki języka zwiększa komfort, dopasowując się idealnie do stopy danego użytkownika.

WZMOCNIENIE PIĘTY: Nowe, formowane wtryskowo plastikowe wzmocnienie pięty o anatomicznym kształcie nie ulegnie deformacji. Ścięgna są dobrze chronione, a dzięki antypoślizgowej wewnętrznej konstrukcji stopa utrzymywana jest w stabilnym, optymalnym położeniu. Odblaskowe wkładki zapewniają maksymalną widoczność i bezpieczeństwo na drodze w niesprzyjających warunkach.

ODDYCHAJĄCA WKŁADKA WEWNĘTRZNA: wkładka o specjalnym anatomicznym kształcie dopasowuje się do stopy zapewniając optymalny komfort użytkowania. Mirkoperforacja zapewnia dobrą wentylację buta. Wkładka jest wyjmowana.

Sezon Lato
Płeć Męskie
Kolor Wiodący czarny
Rodzaje cen Bez promocji