Lampka Cube LED HPA 2000 na kask

999,99 zł


Cube postanowił wyznaczyć nowe standardy w oświetleniu, dlatego zaprojektował lampkę LED HPA 2000. Lampka posiada zupełnie nową, niestandardową geometrię, dzięki czemu droga oświetlona jest znacznie efektywniej. Kompaktowy rozmiar i niewielka waga sprawią, że będzie ona doskonałym towarzyszem wielu sportów i nigdy nie pozostawi cię w ciemności.

 

SPECYFIKACJA

Jasna, stała wiązka światła - lampka wyposażona została w mocne diody ledowe CREE XM-L2 U3, które w połączeniu ze specjalnie skonstruowanym obiektywem świecą z mocą 1600 lumenów.

Lekka i kompaktowa konstrukcja - głowica wykonana z aluminium waży zaledwie 60g, smukła bateria 140g.

Prosta w obsłudze - bezprzewodowy pilot można zamontować na kierownicy (uchwyt w zestawie), dzięki czemu możemy sterować lampką podczas jazdy.

Bateria 3400 mAh - dzięki mocnej baterii Panasonic nie pozostaniesz w ciemności. Bateria posiada wskaźnik naładowania z funkcją tylnego światła.

Szeroka gama akcesoriów - uchwyty na kask, pasek na głowę, ładowarka 2A, przedłużacz, pilot bezprzewodowy i pudełko na wszystkie elementy w zestawie. Jednostka główna jest również kompatybilna z uchwytami GoPro.

 

*Kask nie jest częścią zestawu i można go kupić oddzielnie.
Sezon Lato
Rodzaje cen Bez promocji

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Lampka Cube LED HPA 2000 na kask

Lampka Cube LED HPA 2000 na kask

Cube postanowił wyznaczyć nowe standardy w oświetleniu, dlatego zaprojektował lampkę LED HPA 2000. Lampka posiada zupełnie nową, niestandardową geometrię, dzięki czemu droga oświetlona jest znaczni

Napisz recenzję

Inne produkty z kategorii: Oświetlenie i odblaski

Inne produkty Cube