Blog

comment Komentarz: 0

Prezenty dla rowerzystów – propozycje Ski Team

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 1771


Zbliżająca się gwiazdka to doskonała okazja, żeby pokazać bliskim, że pamiętamy o ich pasji. Mimo że sezon rowerowy dla większości dobiegł już końca, gadżety związane z tym sportem z pewnością chciałby znaleźć pod choinką każdy rowerzysta.

 

O ile rower może być ciężko dobrać bez udziału obdarowywanej osoby, o tyle funkcjonalne dodatki zapewniające bezpieczeństwo i komfort jazdy można wybrać niemal w ciemno. Oto przygotowane przez ekspertów Ski Team zestawienie 7 pomysłów na prezent gwiazdkowy dla rowerzystów.

Oto nasz wybór pomysłów na prezenty gwiazdkowe dla rowerzystów.

 

1. Czapka Cube Fichtelmountains

Energetyczny niebieski kolor w połączeniu z zabawnym pomponem to propozycja na prezent dla fanów marki Cube, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Czapka-zimowa-cube-niebieska

2. Sakwa pod siodło Cube 12016 Click XS

3. Plecak Cube 12102 EDGE TWENTY

Przechowywanie podczas jazdy na rowerze musi być przede wszystkim bezpieczne. Klucze, telefon, dokumenty – to rzeczy, których nie chcemy zgubić w trasie. Sakwa rowerowa lub plecak Cube pozwolą zapakować w trasę rowerową najważniejsze przedmioty.

4. Rękawiczki rowerowe CUBE 11132 CMPR PRO short finger

5. Rękawiczki rowerowe CUBE 11129 Performance short finger

Dlaczego warto podarować bliskim? „Lekki, oddychające rękawiczki Cube z żelowymi wkładkami zapewniają komfort podczas jazdy i chronią przed odciskami – docenią je zwłaszcza osoby spędzające na rowerze dużą część wolnego czasu” – wyjaśnia nasz ekspert.

6. Lampki Cube 13963/81 kpl PRO 18

7. Lampki Cube 13961/76 kpl LTD+ USB

Co mówi nasz ekspert? „Od przygotowania rowerzysty bardzo często zależy jego bezpieczeństwo na trasie. Dobra widoczność rowerzysty na drodze dzięki lampkom rowerowym może dosłownie uratować życie, z kolei wielofunkcyjny klucz Cube to obowiązkowe wyposażenie każdego cyklisty”.

 

Dalej nie masz pewności, co wybrać? Możesz podarować także kartę podarunkową do stacjonarnych sklepów Ski Team w jednej z czterech wartości: 100, 200, 500 lub 1000 zł. Po aktywacji karta ważna jest aż 12 miesięcy!

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło