Blog

comment Komentarz: 0

Ski Team Hybrid Tour

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 1803

Zapraszamy na Ski Team Hybrid Tour w ramach 4. Rowerowego Biegu Piastów. Organizator przygotował czterdzieści miejsc na wyścig na dystansie MEGA na rowerach hybrydowych! Z osobnymi zapisami, startem i klasyfikacją. Na tym dystansie przede wszystkim liczy się jednak dobra zabawa!

 

Zapis już trwają. Na ten dystans można zapisać się TUTAJ. Wyścig rozgrywany jest na rowerach hybrydowych. Można mieć swój lub jeżeli takiego nie posiadacie, a bardzo chcielibyście spróbować się pościgać na wspomaganiu to można wypożyczyć hybrydę Cube. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć tę opcję. Uwaga: ilość rowerów hybrydowych do wypożyczenia jest ograniczona.

 

Czym jest rower hybrydowy?

CUBE Hybrid to rowery z napędem elektrycznym marki Bosch. Baterie montowane są na ramie lub w wyższych modelach w nią wmontowane. Silnik wspomaga pedałowanie, dzięki czemu będziesz w stanie przejechać znacznie więcej kilometrów przy mniejszym wysiłku, zachowując tym samym energię na stromy podjazd lub, żeby utrzymać tempo innych, sprawniejszych rowerzystów w grupie. Pedałować jednak trzeba, bo ten rower za nas sam nie pojedzie.

 

 

Na rowery hybrydowe nie potrzeba żadnego pozwolenia, a wspomaganie działa maksymalnie do  prędkości 25 km/h. Szybciej można jechać już tylko własną mocą nóg.

 

W kolekcji CUBE Hybrid można znaleźć rowery każdego typu – miejskie, trekkingowe, szosowe, górskie, a nawet MTB fullsuspension. Sprawdź naszą pełną oferę ROWERÓW HYBRYDOWYCH.

 

Silnik i baterie

W rowerach CUBE Hybrid zastosowane zostały silniki i baterie renomowanej i znanej na całym świecie marki Bosch. System Bosch eBike udostępnia pięć różnych trybów jazdy, oferując idealny profil wsparcia w zależności od umiejętności i potrzeb rowerzysty.

TURBO: bezpośrednie i mocne wsparcie do maksymalnej kadencji dla sportowej jazdy.

SPORT: natychmiastowe, mocne wsparcie dla sportowej jazdy terenowej i w ruchu miejskim.

eMTB: progresywne wsparcie dla optymalnej kontroli i komfortowej jazdy w wymagającym terenie.

WYCIECZKA: stałe wsparcie na długich trasach.

ECO: efektywne wsparcie przy maksymalnej wydajności dla maksymalnego zasięgu.

 

 

Zasięg roweru hybrydowego zależy od pojemności jego akumulatora: większa ilość energii to większa liczba kilometrów możliwa do przejechaniu na zasilaniu. Zasięg zależy również od trybu jazdy, zróżnicowania terenu, jak i gabarytów rowerzysty. Na szczęście dołączony wyświetlacz LCD pokazuje aktualny zasięg podczas jazdy. Bosch proponuje dwie pojemności baterii –400 oraz 500 Wh.

 

Ładowanie

Wszystkie row ery hybrydowe wykorzystują najwyższej klasy akumulatory litowo-jonowe, które zapewnią do 1000 pełnych cykli ładowania, ale przy odpowiednim użytkowaniu można przedłużyć ich żywotność. Kluczem do tego jest uniknięcie jej całkowitego rozładowania przed ponownym ładowaniem, a najlepiej doładowania, zanim pojemność spadnie poniżej 50%.

 

Akumulator e-bike może być ładowany z dowolnego gniazdka sieciowego, a większość modeli pozwala wyjąć baterię z ramy. Czasy ładowania różnią się w zależności od rodzaju baterii i wydajności ładowarki, ale można się spodziewać, że nowoczesna bateria naładuje się całkowicie w ciągu czterech do pięciu godzin.

 

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ NA ROWERY HYBRYDOWE CUBE

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło