Lista produktów marki: Ride

Ride – snowboard na wyższym poziomie

Marka Ride powstała w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i od tamtej pory gromadzi wokół siebie miłośników sportów zimowych. Firma zaczęła od produkcji odzieży snowboardowej w 1994 roku, dziś natomiast w asortymencie marki znajdują się nie tylko ubrania, ale także obuwie i akcesoria. Marka od lat utożsamiana jest z funkcjonalnością i innowacją. Ride jako jedna z niewielu pierwszych firm sportowych wprowadziła do swej oferty niezwykle lekkie buty RFL, o niespotykanej jak na tamte czasy wadze. Model posiadał wagę typowego obuwia sportowego, dzięki czemu buty snowboardowe Ride stały się wzorem, do którego dążyła konkurencja.

Wybierasz snowboard? Wybierz buty snowboardowe Ride

Marka nieustannie doskonali swoje produkty, by spełnić oczekiwania nawet wymagających, zaawansowanych zawodników. Od 2016 roku Ride oferuje buty, których podeszwy powstały w kolaboracji ze znaną firmą z rynku motoryzacyjnego. Dzięki temu model zyskuje nie tylko niebywałą trwałość, ale również wzmożoną stabilność pozycji podczas jazdy, a ryzyko ślizgania się na lodzie ograniczono do minimum. Do dziś buty snowboardowe Ride uważane są za jedne z najsztywniejszych na rynku, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu. Buty snowboardowe Ride gwarantują stabilność kostki i stopy, dzięki czemu możesz czuć się pewnie i komfortowo w trakcie jazdy. Precyzja oraz wykonanie z najwyższej jakości materiałów zapewniają ciepło, pełne dopasowanie do stopy, odporność na wymagające warunki atmosferyczne, a także redukcję zapachu, czy wilgoci.

Poznaj możliwości deski Ride

Buty marki doskonale pasują do desek snowboardowych Ride, które znakomicie sprawdzają się do jazdy rekreacyjnej oraz w nieco ekstremalnych warunkach. Co oferują deski Ride? W asortymencie marki znajdziemy modele o nowoczesnym kształcie konstrukcji Twin Hybrid Rocker, które wzbogacono o technologię włókien węglowych Carbon Array 3™, co umożliwia precyzyjną kontrolę podczas jazdy. Drewniany rdzeń Foundation Tuned™ Core wpływa na wytrzymałość deski Ride oraz minimalizuje błędy, dzięki czemu mniej zaawansowani snowboardziści odnajdą prawdziwą przyjemność z jazdy. Co jeszcze wyróżnia deski Ride? Niesamowicie atrakcyjny design! Marka oferuje produkty w wielu kolorach, znajdziemy także intrygujące motywy, które sprawią, że świetnie będziesz się prezentować na stoku!

Masz 61 produktów.

Pokazano 1-12 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło