Lista produktów marki: Volcom

Volcom, czyli miłość do sportu

Volcom to firma założona przez Richard’a Woolcott’a i Tucker’a Hall’a w 1991 roku. Mężczyzn połączyła pasja do snowboardu, surfingu i skateboardu. Postanowili więc wykorzystać swoją wiedzę i zamiłowanie do tych sportów, aby stworzyć firmę, która będzie inspirować, wyrażać osobowość i wspierać innych pasjonatów trzech dyscyplin. Ich całej pracy i działalności przyświeca idea prawdziwości i rzetelności tworzenia.

Spodnie i kurtka Volcom polecają się na stok!

W Ski Team znajdziesz szeroką ofertę produktów, które przeznaczone są do sportów zimowych. Kompletowanie zimowej garderoby rozpocznij od wybrania kurtki Volcom. Znajdziesz u nas kurtki snowboardowe Volcom zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Każda kurtka Volcom stworzona została z najlepszych i zaawansowanych technicznie materiałów, aby zapewnić Ci doskonałą oddychalność i wodoodporność. Volcom to kurtki przeznaczone na naprawdę ekstremalne warunki. Możesz mieć pewność, że będą chronić Cię podczas wszystkich zimowych eskapad. Kurtkę Volcom warto dopełnić spodniami tej samej firmy. Spodnie Volcom stworzone zostały z myślą skutecznym zabezpieczeniu przed wiatrem i wodą. Do produkcji większości modeli spodni Volcom wykorzystano materiał membranowy Gore-Tex, który łączy najwyższą jakość i doskonałą cenę.

Oryginalny styl od Volcom

Volcom zdecydowanie stawia na oryginalność. Celem firmy jest to, aby każdy wielbiciel różnych sportów znalazł coś dla siebie. Produkty Volcom tworzone są przez prawdziwych pasjonatów snowboardu, skateboardu oraz surfingu, a podstawę firmy stanowi awangardowe podejście do kreatywności, co pozwala tworzyć naprawdę doskonałe i pełne życia projekty. Volcom dba również o zrównoważoną produkcję, dlatego podczas tworzenia produktów wykorzystuje odpowiednie metody i materiały, mając na uwadze także sprawiedliwość społeczną. Dobro planety ma duże znaczenie także dla Ciebie? Dołącz do fanów Volcom!

Masz 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło