Lista produktów marki: X-Socks

X-Socks – odzież inspirowana nauką

X-Socks to rodzima marka X-Bionic, której założycielem jest profesor Bodo Lambertz. Firma szybko odniosła sukces, łącząc bionikę z technologią włókienniczą. Dzięki temu produkty marki określane są mianem „drugiej skóry” – zapewniają optymalną termoregulację nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Artykuły marek X-Bionic i X-Socks projektowane ze szwajcarską precyzją, powstają w zakładach produkcyjnych we Włoszech. Proces przebiega w fabryce nieopodal miejscowości Asola. W trosce o najwyższą jakość produkty poddawane są licznym testom, między innymi przez instytut EMPA, czy system certyfikacji Swiss Army. To właśnie dlatego możesz mieć pewność, że skarpety narciarskie X-Socks sprostają wymaganiom każdego narciarza, czy snowboardzisty.

Skarpety narciarskie X-Socks czerpią z odkryć inżynierii włókienniczej

Skarpety X-Socks należą do nowej generacji X-Bionic 4.0. Maszyny tkające wykorzystywane w procesie produkcji korzystają z innowacyjnej technologii Retina HD. Rozwiązanie to polega na zastosowaniu sposobu budowy siatkówki ludzkiego oka w procesie tworzenia odzieży. Dzięki temu możliwe jest przekształcenie drobnych nici w spójną dzianinę o dużej gęstości. Technologia Retina HD umożliwia precyzyjne rozmieszczenie włókien oraz trójwymiarowych modeli technicznych. Dzięki temu skarpety narciarskie X-Socks mają wyraźnie oddzielone strefy odpowiedzialne za magazynowanie wilgoci w strategicznych miejscach.

Skarpety X-Socks – innowacja i wyjątkowy design

X-Socks w procesie produkcji wykorzystuje liczne technologie, które przekładają się na niesłychany komfort użytkowania. W produktach marki stosuje się między innymi zapobiegający skręcaniu się stopy bandaż Suppronation. Najwyższy poziom stabilizacji podczas zimowych aktywności zapewnia rozwiązanie HelixCoil, a innowacyjny system Lambertz-nicholson Achilles Protector amortyzuje wstrząsy. W trosce o utrzymanie optymalnej temperatury ciała, skarpety wyposażono również w poprzeczne kanaliki wentylacyjne Traverse AirFlow Channel System. Ściągacz Aktiv-Bund zapewnia idealne dopasowanie do każdej łydki, a ochraniacz Heel Protector zapobiega powstawaniu otarć na piętach. Skarpety narciarskie X-Socks korzystają z odkryć inżynierii włókienniczej, stosując w procesie produkcji innowacyjne technologie, które przekładają się najwyższą jakość. Skuteczność opatentowanych rozwiązań potwierdzają sportowcy z całego świata.

Masz 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło