Lista produktów marki: Ziener

Historia marki Ziener

Początki marki Ziener sięgają 1946 roku, kiedy to Franz Ziener otworzył swój warsztat w Górnej Bawarii i rozpoczął produkcję rękawiczek do codziennego użytkowania. Latami udoskonalał swoje produkty, nabywając niemałe doświadczenie. Sześć lat później za namową słynnego narciarza Mirla Buchnera z Garmisch-Partenkirchen na rynku pojawiają się pierwsze modele rękawic Ziener przeznaczone do narciarstwa. Wówczas następuje przełom – marka zyskuje popularność.

Ziener – rodzinna firma liderem na rynku

W latach 1954-1984 zawodnicy niemieckiej reprezentacji w narciarstwie występują właśnie w rękawiczkach Ziener, co przynosi marce jeszcze większy rozgłos, także poza granicami. Pod koniec XX wieku z zakładów Ziener wychodzą już nie tylko rękawice. Na rynku ukazuje się kolekcja odzieży sportowej, która cieszy się zainteresowaniem wśród miłośników snowboardu oraz narciarskiego freestylu. W 2013 roku marka przechodzi swoisty renesans. Ziener postanawia odświeżyć swój wizerunek i poszerzyć ofertę. Powstają kolekcje rękawic dedykowane narciarzom skiturowym, a także entuzjastom wspinaczki górskiej. Marka mimo ekspancji na rynki zagraniczne, do dziś produkuje w bawarskim Oberammergau w malowniczym otoczeniu Alp.

Rękawice narciarskie ziener – niemiecka jakość wykonania

Ziener tworzy rękawiczki, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasjonatów sportów zimowych. Produkty poddawane są licznym testom podczas treningów oraz zawodów sportowych. Dzięki temu marka może stale je ulepszać, sugerując się zdaniem ekspertów. W 2014 roku Ziener zaprezentował ogrzewane rękawiczki, które zrewolucjonizowały świat sportu – model, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii zapewniał, iż temperatura w rękawicach nie spada poniżej 40 stopni. Produkty marki gwarantują najwyższy komfort termiczny. Dużą popularnością w ofercie Ziener cieszą się rękawice wyposażone w membranę Gore-Tex, dzięki czemu są wodoodporne, wiatroodporne i umożliwiają cyrkulację powietrza. Do produkcji rękawiczek marka wykorzystuje między innymi przyjemną dla skóry wełnę merino o właściwościach antybakteryjnych oraz miękki materiał Polartec®, który pozwala zachować równowagę termiczną.

Ziener – rękawiczki dla zaawansowanych i początkujących

Marka Ziener oferuje rękawice narciarskie nie tylko dla dorosłych. W asortymencie znajdują się modele dziecięca, które idealnie sprawdzą się podczas pierwszych przygód na stoku!

Masz 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło