Blog

comment Komentarz: 0

Wyświetlacze Bosch do rowerów hybrydowych

list In: Porady rowerowe favorite Hit: 1928

Rowery hybrydowe, nazywane także rowerami elektrycznymi lub określane mianem e-bike to grupa rowerów szybko zyskująca popularność w ostatnich latach. Marka Cube wprowadziła na rynek pierwsze rowery hybrydowe w 2014 roku i od samego początku związana jest z marką Bosch, która dostarcza układy napędowe do rowerów. Obecnie w ofercie rowerów elektrycznych Cube znajduje się ponad 100 różnych modeli, od wygodnych e-rowerów z niską ramą idealnych do jazdy po mieście, po gotowe do sportowej jazdy enduro rowery górskie.

 

Jakie rodzaje wyświetlaczy Bosch dostępne są w rowerach Cube Hybrid

 

W zależności od wybranego modelu roweru hybrydowego Cube, w jego podstawowym wyposażeniu będzie wyświetlacz, sterujący układem napędowym roweru i nie tylko. Czym różnią się poszczególne modele oraz jakie znajdują się w nich funkcje dowiecie się z poniższego artykułu. 

 

Wyświetlacz Nyon - wszechstronny i intuicyjny

 Nyon-cube-hybrid

Najnowszy model wyświetlacza do rowerów hybrydowych Cube. Nyon posiada możliwość połączenia ze smartfonem za pośrednictwem aplikacji eBike Connect. Można w niej zapisywać wszystkie aktywności sportowe oraz dane z tras. Kolorowy wyświetlacz w prosty i intuicyjny sposób pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji, takich jak zmiany trybów jazdy, przeglądanie danych o kondycji, wszelkich pomiarów podczas jazdy rowerem. Komputer pokładowy Nyon można obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego, a podczas jazdy steruje się nim za pomocą oddzielnej jednostki. Niezależnie od tego, czy jeździsz na długich trasach, czy używasz roweru do krótkich codziennych przejazdów, dzięki solidnemu i czytelnemu wyświetlaczowi zawsze będziesz dobrze przygotowany na wszystkie wymagania i każde warunki pogodowe. Nowy komputer pokładowy Nyon to najnowsza generacja wyświetlacza, bardziej intuicyjna i lepiej połączona z siecią.

 

Ten wyświetlacz dostępny jest w modelach:

 

ROWER CUBE 434322 REACTION HYBRID SL 625

 

ROWER CUBE 436352 STEREO HYBRID 140 HPC 10th Anniversary Bosch

 

Wyświetlacz Kiox - mały wyświetlacz, wielkie możliwości

wyswietlacz-kiox-bosch

 

Mały wyświetlacz z możliwością podpięcia do aplikacji wyznacza trendy dla ambitnych sportowców. Kiox zapewnia dostęp do cyfrowego świata za pośrednictwem aplikacji eBike Connect. Na solidnym, kolorowym wyświetlaczu zawsze będziesz mieć wgląd w trasę oraz dane dotyczące jazdy, a dzięki oddzielnej jednostce sterującej masz rower zawsze pod kontrolą. Wyświetlacz Kiox rejestruje każdy przejechany kilometr, który później możesz przeanalizować w aplikacji w smartfonie, który w prosty sposób podłączysz za pomocą Bluetooth. Dzięki połączeniu z czujnikiem tętna możesz monitorować swój trening oraz optymalnie dostosować obciążenia treningowe do swoich potrzeb. To wszystko sprawia, że Kiox jest idealnym towarzyszem sportowych wycieczek i wszelkich przygód w terenie. 

 

Wyświetlacz Kiox znajdziesz w modelach:

 

ROWER CUBE 435167 STEREO HYBRID 120 RACE 625

 

ROWER CUBE 430262 CROSS HYBRID RACE 625

 

Wyświetlacz Intuvia - intuicyjne centrum sterowania

wyswietlacz-intuvia-cube-hybrid

Dzięki wyświetlaczowi Intuvia możesz łatwo i intuicyjnie kontrolować swój eBike. Wyświetlacz jest czytelny w każdych warunkach oświetleniowych. Dzięki oddzielnej jednostce sterującej Twoje dłonie pozostają bezpiecznie na kierownicy podczas jazdy. Przez cały czas masz optymalny przegląd wszystkich danych dotyczących jazdy. Stosując się do zaleceń dotyczących zmiany biegów, należy zawsze pedałować na odpowiednim biegu - oszczędza to baterię i zwiększa zasięg.

 

Wyświetlacz Intuvia znajdziesz w Cube Hybrid:

 

ROWER CUBE 431402 KATHMANDU HYBRID 45 625

 

ROWER CUBE 389350 CARGO HYBRID SPORT DUAL

 

Wyświetlacz Purion - mały i czytelny

purion-cube-hybrid-ski-team

Tutaj design spotyka się z funkcjonalnością: Purion to minimalistyczny komputer pokładowy dla każdego, kto chce schludnego wyglądu na kierownicy roweru - zarówno do użytku w mieście, jak i w lesie, czy innych ścieżkach. Podczas jazdy możesz łatwo uzyskać wszystkie ważne informacje jednym kliknięciem kciuka, obie ręce pozostają na kierownicy. Pięć różnych trybów jazdy zapewnia odpowiednie wsparcie w każdej sytuacji.

 

Wyświetlacz Purion dostępny jest w modelach:

 

ROWER CUBE 436122 STEREO HYBRID 140 HPC

 

ROWER CUBE 432712 NURIDE HYBRID PRO 625

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło