Blog

comment Komentarz: 0

Wielka przedsezonowa wyprzedaż sprzętu narciarskiego

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 16700

Wielka przedsezonowa wyprzedaż odzieży , sprzętu narciarskiego do -70%

W sieci sklepów Ski Team w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach kupisz teraz odzież i sprzęt narciarski i snowboardowy w bardzo niskich cenach.

 

kurtki narciarskie, spodnie narciarskie

Do zaproponowania naszym klientom mamy bogaty wybór kurtek i spodni narciarskich i snowboardowych w powalających cenach. Marki grupy premium: Spyder, Descente, Kjus, Phenix, Schoeffel , Dainese , oraz inne popularne marki takie jak :Rossignol, Ice Peak , 2117, Truenorth inne proponują najmodniejsze style i pełne rozmiarówki. Ceny są obniżone do 70%, a średnia obniżka to 50%. Z odzieży snowboardowej mamy Rip Curl’a, 686, Burton’a, Volcom’a i O’neill’a.

 

bielizna termoaktywna, rękawice narciarskie, rękawice snowboardowe

Olbrzymi wybór akcesorii odzieżowych dedykowanych do narciarzy takich jak rękawice ( Spyder, Ziener, Reusch,Leki, Level, POW , bielizna termoaktywna ( Spyder, Craft, X-bionic, Falke, Icebreaker) ,skarpety ( Spyder, X-socks ,Falke , Lange). Duży wybór kijów narciarskich w tym systemowych Leki wraz z rękawiczkami.

 

narty

Jeszcze do końca tego miesiąca mamy znaczny wybór nart zjazdowych czołowych marek świata takich jak: Voelkl ,Dynastar,K2, Rossignol, Salomon, Head, Atomic i Blizzard. Ceny promocyjne – minimum 20% w dół. Mamy duży wybór nart do freeridu i skitour’.u

Coraz modniejsze u nas biegi narciarskie (cross country ) maja swoich przedstawicieli w takich markach jak : Fischer,Salomon, Madshus, Atomic , Rossignol. Także ceny tych produktów obniżone o ponad 30%. Mamy pełne rozmiarówki butów, nart i kijów do cross country. Sprzęt jest przystosowany do turystyki, kroku klasycznego i łyżwowego. Do kompletu jeszcze mamy odzież do biegania na nartach oraz potrzebne przy tej dyscyplinie smary i narzędzia.

 

buty narciarskie

Duży wybór butów narciarskich takich potęg producenckich Jak: Lange, Fischer, Tecnica, Dalbello, Rossignol, Salomon, Atomic i Head .Także w cenach obniżonych o min 20%.

 

kaski narciarskie, gogle narciarskie

Wreszcie mamy do zaproponowania bardzo duży wybór kasków narciarskich i snowboardowych (Salomon, K2, Uvex, Carrera, Casco, Red, Roxy, Quiksilver, Lange i Dainese) i nie mniejszy gogli (Uvex, Carrera, Dragon, Electric, Cebe, K2, Casco, Salomon )

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło