Blog

comment Komentarz: 0

Weź rower Cube w leasing na firmę

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 4047

Weź rower w leasing i ciesz się jazdą

 

TurboLeasing to innowacyjna oferta finansowania zakupów dostępna w naszym sklepie online. Wystarczy wybrać rower, który jest dostępny w naszej ofercie, wybrać opcję płatności PKO Leasing i wypełnić wniosek online. Decyzję otrzymasz online i po podpisaniu umowy u kuriera możesz cieszyć się swoim wymarzonym rowerem Cube. Oferta obejmuje także naszą najnowszą kolekcję rowerów hybrydowych - rowerów elektrycznych z dodatkowym napędem silnika Bosch.

 

  • - Brak wymaganej wpłaty własnej
  • - Od pierwszego dnia prowadzenia działalności
  • - Decyzja nawet w 15 minut
  • - Ubezpieczenie wliczone w ratę
  • - Wszystkie formalności bez wychodzenia z firmy

 

pko-leasing-ski-team

 

Kto może skorzystać z leasingu roweru?

 

Każdy Przedsiębiorca. Niezależnie czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy reprezentujesz spółkę prawa handlowego - możesz skorzystać z finansowania leasingiem w szybkim procesie TurboLeasing. Ocenę kredytową PKO Leasing przeprowadza błyskawicznie, na podstawie samego dokumentu tożsamości Reprezentanta firmy. Już od pierwszego dnia działalności swoje nowej firmy możesz stać się posiadaczem nowego roweru Cube!

 

Ile musi kosztować rower, żeby móc skorzystać z leasingu?

 

W leasingu możesz sfinansować każdy rower o wartości powyżej 2000 zł. 

 

Jaki leasing dostępny jest w sklepie Ski Team?

 

W ramach oferty przygotowanej przez PKO Leasing możesz skorzystać z:

 

  • Leasingu operacyjnego

Jest to najbardziej popularny rodzaj leasingu. Cechuje go prostota księgowania i związane z nią oszczędności podatkowe, ponieważ każda rata leasingu operacyjnego jest w całości kosztem uzyskania przychodu. Leasing operacyjny trwa zazwyczaj od 24 do 48 miesięcy, po upływie których Korzystający wpłaca umówioną wcześniej wartość wykupu, a przedmiot leasingu przechodzi na własność Firmy.

 

  • Leasingu finansowego

W leasingu finansowym Korzystający otrzymuje od razu fakturę na całą wartość sfinansowanego sprzętu. Można ją jednorazowo zaliczyć do kosztu uzyskania przychodu. Ten rodzaj leasingu cechuje się dużą elastycznością pod kątem okresu finansowania - może być zawarty na okres od 12 do 36 miesięcy, niezależnie od rodzaju finansowanego przedmiotu.

 

Czy rower musi być ubezpieczony?

 

Każdy sfinansowany rower objęty jest polisą majątkową wysokiej jakości. Jej wartość rozłożona jest w podstawowych ratach leasingu, więc nie musisz spodziewać się żadnych dodatkowych kosztów.

 

Jak podpisać umowę leasingu? 

 

Umowę podpiszesz tak, jak Ci wygodnie - może zostać wysłana do Ciebie kurierem, a także podpisana w każdym z oddziałów PKO Leasing. Niedługo po podpisaniu umowy otrzymasz swój nowy rower i pozostanie już tylko cieszyć się każdą jazdą.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło