Rowery Cube Kolekcja 2020!

W: Aktualności w Ski Team Na: środa, sierpień 14, 2019 Komentarz: 0

Przełom lipca i sierpnia był to czas niezwykłych przeżyć rowerowych i edukacyjnych. Odwiedziliśmy fabrykę Cube zlokalizowaną w Waldershof w Niemczech oraz przetestowaliśmy rowery z nowej kolekcji Cube 2020.

 

29 lipca, pierwsi goście zawitali w hotelu Meister Bar Hotel w. Po zameldowaniu i odpoczynku po kilkugodzinnej podróży, wszyscy udali się do Showroom Cube w Waldershof na kolację. Na miejscu czekało na nas przepyszne jedzenie, wystarczająco różnorodne aby każdy znalazł coś dla siebie. Przesympatyczna obsługa dbała, żeby nikomu niczego nie zabrakło. Posiłek był również dobrym pretekstem, aby nawiązać nowe kontakty i lepiej się poznać.

 

Drugi dzień był dniem testów rowerowych. Do wyboru były dwie trasy: górska lub szosowa. Osoby, które wybrały przejażdżkę górską miały okazję wypróbować rower Stereo Hybrid 140 Action Team. Duga grupa testowała rower Litening C:68X SLT

 20190801_112939.jpg

Jeżeli jazda na górski szczyt po szutrowej drodze była dla kogoś zbyt łatwa, mógł wybrać trudniejszą trasę prowadzącą przez las, obie jednak prowadziły na taras widokowy  Gipfel der Großen Kösseine. Na miejscu czekały na nas napoje na ugaszenie pragnienia oraz poczęstunek. Z wieży widokowej podziwialiśmy przepiękną panoramę miasteczka i całego pasma górskiego. Po odpoczynku mieliśmy dość siły by zmierzyć się ze stromym zjazdem. I tu również były do wyboru dwie trasy: łatwiejsza wzdłuż drogi i trudniejsza przez las.

 

Następnym punktem wyjazdu była wycieczka do fabryki Cube. Dzięki uprzejmości przedstawicieli Cube mogliśmy na żywo poznać etapy montowania rowerów oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek z życia fabryki.

 20190801_112949.jpg

Po powrocie do Showroom mieliśmy okazję bliżej zapoznać się z nową kolekcją rowerów. Nasi przewodnicy okazali się w tym niezwykle pomocni, opowiedzieli o wszystkich nowinkach i wyjaśnili wszelkie niejasności. Sama kolekcja natomiast, jest bardzo różnorodna. Każdy miłośnik rowerów zdecydowanie znajdzie coś dla siebie.

 

Kolejny dzień był dalszym ciągiem prezentacji, tym razem rowerów damskich i dziecięcych, oraz nowej kolekcji akcesoriów. Podobnie jak w dniu poprzednim uczestnicy byli pod wrażeniem nowej kolekcji, zwłaszcza kolorów w modelach damskich.  Był to również ostatni dzień wyjazdu, który zakończył się po wspólnej kolacji.

 

W tym roku, w fabryce oraz showroomie firmy Cube, z ramienia SkiTeam pojawiło się ok 90 osób.

 20190801_120151.jpgKomentarze

Zostaw swój komentarz