Blog

comment Komentarz: 0

Pomysły na prezenty dla narciarzy

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 2569

Przybywamy z pomocą tym, którzy chcą podarować narciarzom prezent idealny, a nie mają pomysłu lub wystarczającej wiedzy, żeby wybrać to, co najlepsze. Zapytaliśmy naszych ekspertów o top 5 produktów do znalezienia pod choinką.

Gwiazdka to doskonała okazja, żeby pokazać bliskim, że wspieramy ich pasje i znamy potrzeby. O ile specjalistyczny sprzęt ciężko dobrać bez udziału obdarowywanej osoby, o tyle funkcjonalne dodatki zapewniające ciepło i ochronę podczas jazdy można wybrać niemal w ciemno, znając orientacyjnie rozmiar dłoni bądź stopy. Oto przygotowane przez ekspertów Ski Team zestawienie 5 pomysłów na prezent dla narciarzy.

 

1. Skarpety X-Socks SSKM Ski Silk Merino 4.0

2. Skarpety X-Socks SS47 Carve Silver 4.0

Dlaczego polecamy? „Skarpety X-Socks to klasa sama w sobie. Oba z proponowanych modeli posiadają technologie zapewniające optymalną cyrkulację powietrza, stabilizację stopy przy zapewnieniu komfortu i pełnej swobody ruchów. Sprawdzą się więc świetnie jako prezent dla nawet najbardziej wymagających fanów narciarstwa” – wyjaśnia specjalista od sportów zimowych z ekipy Ski Team z Warszawy.

3. Rękawice narciarskie Spyder 197004 Overweb GTX

4. Rękawice Narciarskie Spyder 197024 Synthesis GTX

5. Rękawice narciarskie Spyder 197066 Cubby Mitten KG

 

Co mówi ekspert? „Polecane modele rękawic to gwarancja najwyższej jakości. Zapewnią ochronę przed zimnem, wiatrem i wodą, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Damskie rękawice Synthesis marki Spyder posiadają dodatkowo kieszonkę na ogrzewacz, co sprawia, że są doskonałym prezentem również dla narciarek wybierających ekstremalne warunki pogodowe”.

 

Dalej nie masz pewności, co wybrać? Możesz podarować także kartę podarunkową do stacjonarnych sklepów Ski Team w jednej z czterech wartości: 100, 200, 500 lub 1000 zł. Po aktywacji karta ważna jest aż 12 miesięcy! 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło