Blog

comment Komentarz: 0

Kupuj mądrze - kupuj na raty 0%

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 28462

Nowy rower, narty, a może snowboard? Te wydatki nie mieszczą się w Twoim budżecie? Nic nie szkodzi! Od teraz możesz kupić to wszystko na raty 0%. Skorzystaj z 10 lub 20 rat 0% i zrealizuj swoje plany zakupowe już teraz!

Raty 0% na rowery - kupuj mądrze w Ski Team!

Wspólnie z naszym Partnerem - bankiem Santander Consumer Bank przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę sprzedaży ratalnej rowerów Cube i sprzętu rowerowego. Bez obaw o stan swoich finansów możesz pozwolić sobie na zakupy, które spłacisz w kolejnych 10 lub nawet 20 miesiącach bez ponoszenia dodatkowych kosztów. To w przypadku obecnej inflacji zdecydowanie najlepsze rozwiązanie zakupowe. 

20 rat 0% na narty lub snowboard w Santander Consumer Bank

Nie martw się o nadchodzący wyjazd zimowy. Cały sprzęt na narty czy snowboard również możesz kupić w Ski Team na raty bez oprocentowania. Przygotuj się na zimowe szaleństwo i skompletuj sprzęt w Ski Team - mamy wszystko, czego potrzebujesz na wyjazd w góry. Oferta dostępna jest dla wszystkich zakupów powyżej 2001 zł.

Oferta 10 lub 20 rat 0% - szczegóły

Sprzedaż ratalna w ramach oferty „10 lub 20 rat 0%” dostępna jest również w naszych sklepach stacjonarnych. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie do dnia 31.07.2023 r. Z oferty zakupów na raty może skorzystać osoba pełnoletnia rezydująca w Polsce, która wylegitymuje się aktualnym dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz udokumentuje swoje źródło i wysokość dochodów w sposób akceptowany przez bank. Dostępność roweru w wybranym rozmiarze i kolorze można sprawdzić w zakładce DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH STACJONARNYCH

10 rat zero procent - oferta obowiązuje dla wszystkich zakupów do kwoty 2000 zł

20 rat zero procent - oferta dostępna jest dla zakupów powyżej kwoty 2001 zł.

Jak skorzystać z oferty zakupów na raty?

 

W sklepach stacjonarnych:

Aby skorzystać z oferty wystarczy przyjść do sklepu w którym dostępny jest dany produkt (aby sprawdzić w którym kliknij na DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH STACJONARNYCH). Sprzedawca pomoże w wypełnieniu wniosku kredytowego. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty i zaświadczenie potwierdzające wysokość dochodów. 

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: Zakupy na raty w sklepie stacjonarnym 

 

W sklepie internetowym:

Wystarczy kliknąć w guzik "Oblicz eRaty", aby wykonać symulację rat według własnego uznania, a następnie w procesie zamówienia wybrać jako metodę płatności eRaty. W kolejnym kroku nastąpi przeniesienie do banku w celu wypełnienia wniosku ratalnego. Do jego wypełnienia będą niezbędne wyżej wymienione dokumenty.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: Zakupy na raty w sklepie Internetowym

 

Propozycja 10 lub 20 rat 0%: Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji do 10 rat 0% wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 16.06.22 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 2800 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 2800 zł; całkowita kwota do zapłaty 2800 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 280 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie do dnia 30.09.2023 r. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły u sprzedawców w sklepach stacjonarnych oraz na www.santanderconsumer.pl 
 
SKI TEAM POLSKA Sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego w sklepach internetowych informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A.; w sklepach stacjonarnych sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło