Blog

comment Komentarz: 0

20 rat RRSO 0% na Twój wymarzony rower

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 3044

Nie musisz odkładać swojej decyzji zakupowej na później. Już dziś ciesz się wymarzonym rowerem Cube! Skorzystaj z 20 rat RRSO 0% w Santander Consumer Bank.

Wspólnie z naszym Partnerem - bankiem Santander Consumer Bank przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę sprzedaży ratalnej. 

Sprzedaż ratalna do 20 rat 0% prowadzona jest zarówno za pośrednictwem sklepów stacjonarnych, jak i sklepu internetowego. Oferta skierowana jest do klientów, którzy ukończyli 18 lat i posiadają stałe źródło dochodów (umowa o pracę, o dzieło lub zlecenie, emerytura, renta, gospodarstwo rolne, działalność gospodarcza).

 

Jak skorzystać z oferty?

W sklepach stacjonarnych:

Aby skorzystać z oferty wystarczy przyjść do sklepu, w którym dostępny jest dany produkt (aby sprawdzić w którym kliknij na DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH STACJONARNYCH). Sprzedawca pomoże w wypełnieniu wniosku kredytowego. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty i zaświadczenie potwierdzające wysokość dochodów. 

W sklepie internetowym:

Wystarczy kliknąć w guzik "Oblicz eRaty", aby wykonać symulację rat według własnego uznania, a następnie w procesie zamówienia wybrać jako metodę płatności eRaty. W kolejnym kroku nastąpi przeniesienie do banku w celu wypełnienia wniosku ratalnego. Do jego wypełnienia będą niezbędne wyżej wymienione dokumenty.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: 
https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-tradycyjnym,2.html Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły u sprzedawcy oraz na www.santanderconsumer.pl

 

SKI TEAM POLSKA SP. Z O.O. występujący w roli pośrednika kredytowego w sklepach internetowych informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A.; w sklepach stacjonarnych sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło