Rozdajemy darmowe skipassy na tyrolskie lodowce!

W: Aktualności w Ski Team Na: środa, październik 18, 2017 Komentarz: 0

Zrób zakupy w Ski Team za minimum 500 zł a otrzymasz darmowy jednodniowy karnet na Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai lub Hintertux!

Co może być lepszego od wyprawy na tyrolskie lodowce? Darmowy jednodniowy skipass! Taki karnet otrzyma każdy, kto w trakcie trwania naszej promocji zrobi zakupy w Ski Team za minimum 500 zł.

Jak to działa?

Do zakupów otrzymasz od nas formularz - będziesz mieć 14 dni na jego wypełnienie. Jeśli dane na formularzu będą poprawne, otrzymasz specjalny kod, po którego aktywacji na stronie http://www.tirolergletscher.com/skiteam będziesz mógł pobrać skipass.

Do wyboru masz karnet na jeden z pięciu lodowców: Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai, Hintertux. Ale uwaga - liczba skipassów na każdy z lodowców jest ograniczona, a raz wybranego lodowca nie można zmienić.

 

Wydrukowany kupon zamieniasz na jednodniowy skipass tylko za okazaniem dokumentu ze zdjęciem w kasie danego rejonu narciarskiego. Możesz zrealizować tylko jeden kupon w trakcie sezonu. Kody rozdajemy do 28 marca 2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Otrzymany kod trzeba najpóźniej aktywować do 1 kwietnia 2018 r i wykorzystać do 1 maja 2018 r.

 

Na 5 tyrolskich lodowcach znaleźć można nie tylko trasy z naturlanym śniegiem ale także wiele atrakcji. KLIKNIJ TUTAJ i dowiedz się więcej o czekających na ciebie atrakcjach!

 

Nie przegap takiej okazji!


Regulamin promocji znajdziecie tutaj.Komentarze

Zostaw swój komentarz