Darmowe skipassy na lodowce w Tyrolu

W: Aktualności w Ski Team Na: środa, październik 2, 2019 Komentarz: 0

Zrób zakupy za minimum 800 zł i odbierz jednodniowy darmowy skipass na jeden z pięciu lodowców. Za zakupy powyżej 1500 zł otrzymasz dwudniowy darmowy  skipass.

Co jest najlepsze na pięciu tyrolskich lodowcach?

 

Ciężko zdecydować! Jedno jest pewne: 5 tyrolskich lodowców to nie tylko ośrodki narciarskie. Te góry dają niesamowite wrażenie bycia ponad resztą świata. Gdy znajdujesz się 3 000 metrów nad poziomem morza masz większą radość z jazdy na nartach, gwarancję zachwycających, panoramicznych widoków. Na tyrolskich lodowcach otacza Cię najnowocześniejsza infrastruktura, tutaj możesz też liczyć na kulinarne doznania i na to, że zawsze będziesz w samym centrum najciekawszych wydarzeń.

 

Pięć lodowcowych ośrodków narciarskich w Kaunertal, Pitztal, Sölden, na Lodowcach Stubai i Hintertux oferuje ponad 300 kilometrów tras narciarskich. Znajdziecie tam też rozmaite warianty zjazdów alternatywnych i parki śnieżne.

 

Fot: Kaunertaler-Gletscher_skifahren © Daniel Zangerl - Kaunertaler Gletscher

 

Dlaczego warto wybrać się na narty właśnie tam?

 

Po pierwsze śnieg: na wysokości 3.000 metrów ponad poziomem morza 80 procent opadów spada w postaci śniegu. Dla porównania w Innsbrucku jest to tylko 10 procent. Na 5 lodowcach Tyrolu średnia głębokość pokrywy śnieżnej sięga 6 metrów.

 

Po drugie pogoda: wyżej mamy po prostu lepszą pogodę: to nie mit, pogoda na lodowcach jest bardziej słoneczna niż w dolinie. Dzięki zjawisku inwersji jesienią i zimą na wysokości 3 000 metrów jest często słońce i doskonała widoczność, podczas gdy w niżej położonych regionach występują mgły.

 

Po trzecie widoki: z góry widać więcej: po przekroczeniu granicy 3 000 metrów z każdym metrem wysokości widok staje się bardziej fascynujący. Z punktów widokowych i spektakularnych platform widokowych w lodowcowych ośrodkach narciarskich rozciąga się zachwycający widok na pięćdziesiąt okolicznych trzytysięczników.

 

 Fot: Pitztaler-Gletscher_wildspitzbahn © Daniel Zangerl - Pitztaler Gletscher

 

Jak otrzymać od nas darmowy skipass?

 

Wystarczy, że przyjdziecie do jednego z naszych sklepów stacjonarnych lub zrobicie zakupy w sklepie internetowym,  a otrzymacie możliwość odebrania specjalnego kodu wymiennego na voucher ze skipassem. Za zakupy na kwotę powyżej 800 zł otrzymacie jednodniowy darmowy skipass, a za zakupy powyżej 1 500 zł otrzymacie dwudniowy skipass. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie jeden kod w sezonie 2019/2020.

 

W sklepie stacjonarnym podczas płatności należy czytelnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. W sklepie internetowym wystarczy dodać w koszyku kod SKIPASS, a prośba zostanie wysłana automatycznie. W przeciągu 14 dni obsługa biura skontaktuje się z Państwem i prześle kody wymienne na vouchery skipass.

 

Pełen regulamin akcji i wszystkie niezbędne informacje znajdziecie TUTAJ.

 

 

 Kaunertal  Pitztal   Hintertux



Komentarze

Zostaw swój komentarz