Blog

comment Komentarz: 0

Zrób zakupy w Ski Team - odbierz SKIPASS

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 1914

Kaunertal, Pitztal, Solden, Stubai, Hintertux - to kierunki, które najczęściej wybierają narciarze jadący do Tyrolu. W Ski Team do każdych zakupów powyżej 1000 zł możesz otrzymać darmowy SKIPASS, na jeden z tych lodowców.

Darmowe skipassy na lodowce w Tyrolu za zakupy w Ski Team.

 

Tylko w sklepach Ski Team rozdajemy skiapassy na trasy na tyrolskich lodowcach. Czeka na Was pięć lodowcowych ośrodków narciarskich w Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai i Hintertux oferuje ponad 300 kilometrów tras narciarskich. Znajdziecie tam też rozmaite warianty zjazdów alternatywnych i parki śnieżne. Do Ciebie należy decyzja, który wybierzesz.

 

Wyjazd na narty do Tyrolu - czy warto?

 

Lodowiec Hintertux to aż 49 kilometrów tras narciarskich na wysokościach od 3250 m do 1300 m nad poziomem morza. Wysokość pokrywy śnieżnej sięga na górze 135 cm. Na tym lodowcu nie tylko będziesz cieszyć się długimi kilometrami idealnych tras ale również widokami zapierającymi dech w piersi. Co więcej, ten lodowiec jest otwarty dla turystów przez 365 dni!

 

Widoki-w-Tyrolu

 

Lodowiec Kaunertal oferuje 30 kilometrów tras narciarskich na wysokości 3160 – 2150 m n.p.m. Jest to najmłodszy lodowiec Tyrolu, który oferuje narciarzom i snowboardzistom trasy o różnym poziomie trudności oraz różne eventy organizowane dla turystów. Na lodowcu znajduje się dużo wyciągów, które są świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią stać w długich kolejkach.

 

Lodowiec Pitztal posiada 41 kilometrów tras narciarskich na wysokościach 3440 – 1740 m, a wysokość pokrywy śnieżnej na górze wynosi 40 cm. Pitztal jest najwyżej położonym lodowcowym ośrodkiem narciarskim w Tyrolu. Gondola na Pitztaler Gletscher dociera wyżej niż wszystkie inne kolejki w Austrii. Wjeżdżając na nią zobaczysz niezapomniane widoki.

 

Lodowiec Sölden oferuje olbrzymią długość tras narciarskich, która wynosi aż 142 km, które położone są na wysokościach 3340-1377 m n.p.m. To na tym lodowcu organizowane są zawody alpejskiego Pucharu Świata. Sölden to nie tylko miejsce, w którym organizowane są zawody alpejskiego Pucharu Świata, to także jeden z najbardziej znanych kurortów narciarsko- snowboardowych w Europie, z rozległymi nartostradami o każdym poziomie trudności. Powierzchnia tras zjazdowych na Sölden wynosi 429 ha co zapewnia olbrzymie miejsce do zjazdów jak i podziwiania niezapomnianych widoków.

 

Niesamowity-krajobraz-Tyrolu

 

Lodowiec Stubai oferuje zimowym turystom 41 km tras narciarskich na wysokościach 3210 – 1750 m, przy wysokości śnieżnej pokrywy na górze, która sięga 50 cm. Ten lodowiec zapewnia różnorodność stoków narciarskich. Na lodowcu Stubai jest największy lodowcowy teren narciarski w Austrii, zapewniając tym samym niezmiennie cudowne widoki.

 

Który lodowiec wybrać w Tyrolu?

 

Wszystkie te góry dają niesamowite wrażenie bycia ponad resztą świata. Gdy znajdujesz się 3 000 metrów nad poziomem morza masz większą radość z jazdy na nartach, gwarancję zachwycających, panoramicznych widoków i niezapomnianych przeżyć. Na tyrolskich lodowcach otacza Cię najnowocześniejsza infrastruktura, możesz też liczyć na kulinarne doznania oraz to, że zawsze będziesz w samym centrum najciekawszych wydarzeń.

 

Cztery razy tak!

 

Przede wszystkim: śnieg. Na wysokości 3.000 metrów ponad poziomem morza 80 procent opadów spada w postaci śniegu. Dla porównania w Innsbrucku jest to tylko 10 procent. Na 5 lodowcach Tyrolu średnia głębokość pokrywy śnieżnej sięga 6 metrów!

 

Po drugie: idealna pogoda. Wyżej mamy zwyczajnie lepsze warunki meteorologiczne, to nie mit. Pogoda na lodowcach jest bardziej słoneczna niż w dolinie. Dzięki zjawisku inwersji jesienią i zimą na wysokości 3 000 metrów jest często słońce i doskonała widoczność, podczas gdy w niżej położonych regionach występują mgły.

 

Zjazd-na-stokach-w-Tyrolu

 

Niesamowite widoki: z góry widać więcej. Po przekroczeniu granicy 3 000 metrów z każdym metrem wysokości widok staje się bardziej fascynujący. Z punktów widokowych i spektakularnych platform widokowych w lodowcowych ośrodkach narciarskich rozciąga się zachwycający widok na pięćdziesiąt okolicznych trzytysięczników.

 

Tyrol to nie tylko stoki: dumne szczyty i malownicze doliny, strome skały, łagodne hale, rozległę lodowce: Tyrol, kraina pośród gór, jest jednym z najbardziej atrakcyjnych kierunków podróży ze względu na swoje niezaprzeczalne piękno.

 

Jak otrzymać darmowy skipass w Ski Team?

 

Wystarczy, że przyjdziesz do jednego z naszych sklepów stacjonarnych lub zrobisz zakupy w sklepie internetowym, a otrzymasz możliwość odebrania specjalnego kodu wymiennego na voucher ze skipassem. Za zakupy na kwotę powyżej 1000 zł otrzymasz jednodniowy darmowy skipass, a za zakupy powyżej 2000 zł otrzymasz dwa jednodniowe skipassy. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwa kody w sezonie 2023/2024.

W sklepie stacjonarnym podczas dokonywania płatności należy czytelnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. W sklepie internetowym wystarczy dodać w koszyku kod SKIPASS, a prośba zostanie wysłana automatycznie. W przeciągu 21 dni obsługa biura skontaktuje się i prześle kody wymienne na vouchery skipass.

 

Nie przegap okazji i odbierz swój darmowy skipass na lodowce w Tyrolu!

 

Pełen regulamin akcji i wszystkie niezbędne informacje znajdziecie TUTAJ.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło