Blog

comment Komentarz: 0

Wygraj wyjazd do Tyrolu dla dwóch osób

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 1214

Ferie zimowe w Tyrolu? To brzmi jak dobry plan. A jeżeli ten wyjazd byłby za darmo? To zdecydowanie spełnienie marzeń!

Tyrolskie lodowce na wyciągnięcie ręki

 

Pięć majestatycznych lodowców leży w tyrolskiej krainie i oferuje niezapomniane przeżycia w wysokogórskim świecie Alp. Tu można przenieść się do ekscytującego świata Jamesa Bonda, odwiedzić legendarny park śnieżny lub wybrać na przejażdżkę najnowocześniejszymi wyciągami kanapowymi – każdy z pięciu lodowców Tyrolu ma do zaoferowania coś wyjątkowego.

 

My mamy do zaoferowania wam wyjazd w tą piękną krainę. Biorąc udział w naszej akcji promocyjnej "Najwyższy Paragon" otrzymasz szansę zdobycia wyjazd na jeden z pięciu tyrolskich lodowców (lodowiec przydzielany jest losowo). Dokonując zakupów w dniach 1 grudnia 2022 do 28 lutego 2023 w jednym z naszych sklepów stacjonarnych i wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w kasie weźmiecie udział w naszej akcji. Pięć najwyższych paragonów za zakupy w poszczególnych cyklach akcji promocyjnej zostanie nagrodzonych wyjazdem do Tyrolu.

Darmowy wyjazd do Tyrolu - co obejmuje voucher?

 

Voucher na wyjazd obejmuje:

- 5 noclegów dla dwóch osób w hotelu lub pensjonacie w Austrii;

- wyżywienie w opcji HB (dwa posiłki dziennie);

- 4-dniowe skipassy dla dwóch osób na jeden z 5 tyrolskich lodowców.

Lodowiec zostaje przydzielany losowo i nie ma możliwości jego zmiany. Termin wyjazdu ustalany jest w zależności od dostępności wolnych miejsc w przydzielonym hotelu lub pensjonacie. Pięć tyrolskich lodowców to Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai, Hintertux. 

Cykle akcji promocyjnej w sklepach stacjonarnych

Akcja promocyjna podzielona jest na 3 cykle, w których za najwyższe paragony zakupowe zostaną rozdane vouchery na wyjazd do Tyrolu

Pierwszy cykl - 01.12.2022 do 31.12.2022 - 2 vouchery wyjazdowe

Drugi cykl - 01.01.2023 do 31.01.2023 - 2 vouchery wyjazdowe

Trzeci cykl - 01.02.2023 do 28.02.2023 - 1 voucher wyjazdowy

 

Regulamin akcji promocyjnej znajdziesz TUTAJ

 

Tyrolskie lodowce

 

Lodowiec Kaunertal 

Nie tylko narciarze, ale także snowboarderzy i amatorzy freeskiingu czują się na Lodowcu Kaunertal jak w domu. Lodowiec Kaunertal to ulubiona lokalizacja europejskich snowboarderów, to miejsce kultowe. Tradycyjnie w połowie października odbywa się tu huczna impreza na otwarcie parku śnieżnego Kaunertal Opening – w tym roku już po raz 33. Dla freestylerów jest to po prostu miejsce, w którym trzeba się pojawić. To nie tylko ulubiony międzynarodowy punkt spotkań, odwiedzających przyciąga też wyposażenie parku, unowocześniane z roku na rok. W tym roku park śnieżny zlokalizowany będzie w nowym miejscu, a główną atrakcją będzie zjazd z nowymi przeszkodami.

 

Lodowiec Pitztal  

Szusować poza trasami i zostawiać ślady w świeżym śniegu – o tym marzy wielu narciarzy. Ale jazdy w głębokim, puszystym śniegu trzeba się najpierw nauczyć. Dla tych, którzy chcą opanować podstawy, Lodowiec Pitztal udostępnia park skitourowy w zabezpieczonym terenie. Dla początkujących skitourowców organizowane są kursy z przewodnikami, istnieje też możliwość wypożyczenia sprzętu. Park jest też atrakcyjny dla doświadczonych skitourowców – liczne trasy i gwarancja śniegu sprawiają, że jest to idealne miejsce na treningi. Na doświadczonych skitourowców czekają kolejne, liczne szczyty, które najlepiej zdobywać wyruszając z Lodowca Pitztal. Wyjątkową atrakcją jest trasa na Wildspitze, wysoką na 3.774 metrów najwyższą górę północnego Tyrolu.

 

Lodowiec Stubai 

Stubai to 64 km tras - największy lodowcowy ośrodek narciarski Austrii ze specjalną ofertą dla dzieci: slalom BIG Family i trasa boardercross, trasa Fun Slope i nowa trasa do ewolucji BIG Family Slopestyle. Od października do czerwca czeka tu 35 zjazdów o zróżnicowanym stopniu trudności. Rodziny z dziećmi czują się tu wyjątkowo dobrze. W BIG Family Ski-Camp dzieci uczą się jazdy na nartach przez zabawę. Oferta dla dzieci jest bogata – plac zabaw BIG Family Kindergarten, zamek śnieżny BIG Family, w którym można wspinać się i szaleć na całego. Dzieci poniżej 10 roku życia jeżdżą bezpłatnie. Stubai Zoo, otwarty od jesieni do wiosny park śnieżny, jeden największych na świecie, ma easy-line, medium-line i proline.

 

Lodowiec Sölden

Na misję w Ötztal dotarł sam James Bond. Restauracja ice Q na szczycie Gaislachkogl, położona przy górnej stacji grała w filmie o agencie 007 "Spectre" klinikę, za scenografię służyły też budynki wyciągu Gaislachkoglbahn, a na lodowcowej drodze rozgrywała się emocjonująca scena pościgu. W lipcu 2018 na Gaislachkogl, na wysokości 3.048 metrów stworzono wyjątkowe miejsce – świat Jamesa Bonda. Drugiego takiego miejsca nie ma na całym świecie. Wystawa zajmuje imponującą powierzchnię 1.300 metrów kwadratowych, znajduje się we wnętrzu góry i jest dostępna także dla osób nie jeżdżących na nartach – mogą dotrzeć tu nowoczesnym wyciągiem Gaislachkoglbahn.

 

Lodowiec Hintertux

Jedyny całoroczny ośrodek narciarski w Austrii – Hintertux zapewnia perfekcyjnie przygotowane trasy przez 365 dni w roku. Początkujący jak i doświadczeni zimowi sportowcy będą usatysfakcjonowani 60 km tras o zróżnicowanym stopniu trudności. W Sommerbergalm czeka atrakcja dla najmłodszych – „Kidsslope Hintertux“ z tunelem śnieżnym, ostrymi zakrętami i muldami. Funslope Hintertux na wysokości 2.100 metrów nad poziomem morza to trasa, która zapewnia dreszczyk emocji – tu można mocno się rozpędzić, są wiraże ślimakowe, przeszkody i wyskocznie.

 

Kaunertal

Fot: Kaunertaler-Gletscher_skifahren © Daniel Zangerl - Kaunertaler Gletscher

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło