Wygraj wyjazd do Tyrolu dla dwóch osób (2019/2020)

W: Aktualności w Ski Team Na: środa, grudzień 11, 2019 Komentarz: 0

Marzy wam się białe szaleństwo na lodowcu? Z nami możecie je spełnić! Mamy do rozdania trzy 5-cio dniowe wyjazdy na jeden z pięciu tyrolskich lodowców. Wystarczy, że w dniach 10 grudnia 2019 do 29 lutego 2020 zrobicie zakupy w jednym z naszych sklepów stacjonarnych i wypełnicie formularz zgłoszeniowy.

 

Pięć majestatycznych lodowców leży w tyrolskiej krainie i oferuje niezapomniane przeżycia w wysokogórskim świecie Alp. Tu można przenieść się do ekscytującego świata Jamesa Bonda, odwiedzić legendarny park śnieżny lub wybrać na przejażdżkę najnowocześniejszymi wyciągami kanapowymi – każdy z pięciu lodowców Tyrolu ma do zaoferowania coś wyjątkowego.

 

My mamy do zaoferowania wam wyjazd w tą piękną krainę. Biorąc udział w naszej akcji promocyjnej "Najwyższy Paragon" otrzymasz szansę zdobycia wyjazd na jeden z pięciu tyrolskich lodowców (lodowiec przydzielany jest losowo). Dokonując zakupów w dniach 10 grudnia 2019 do 29 lutego 2020 w jednym z naszych sklepów stacjonarnych i wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w kasie weźmiecie udział w naszej akcji. Dwa najwyższe paragony za zakupy zostaną nagrodzone wyjazdem do Tyrolu.

 

Voucher na wyjazd obejmuje:

- 5 noclegów dla dwóch osób w hotelu lub pensjonacie w Austrii;

- wyżywienie w opcji HB (dwa posiłki dziennie);

- 4-dniowe skipassy dla dwóch osób na jeden z 5 tyrolskich lodowców.

Lodowiec zostaje przydzielany losowo i nie ma możliwości jego zmiany. Termin wyjazdu ustalany jest w zależności od dostępności wolnych miejsc w przydzielonym hotelu lub pensjonacie. Pięć tyrolskich lodowców to Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai, Hintertux. 

 

Regulamin akcji promocyjnej znajdziesz TUTAJ

 

Tyrolskie lodowce

 

Lodowiec Kaunertal 

Nie tylko narciarze, ale także snowboarderzy i amatorzy freeskiingu czują się na Lodowcu Kaunertal jak w domu. Lodowiec Kaunertal to ulubiona lokalizacja europejskich snowboarderów, to miejsce kultowe. Tradycyjnie w połowie października odbywa się tu huczna impreza na otwarcie parku śnieżnego Kaunertal Opening – w tym roku już po raz 33. Dla freestylerów jest to po prostu miejsce, w którym trzeba się pojawić. To nie tylko ulubiony międzynarodowy punkt spotkań, odwiedzających przyciąga też wyposażenie parku, unowocześniane z roku na rok. W tym roku park śnieżny zlokalizowany będzie w nowym miejscu, a główną atrakcją będzie zjazd z nowymi przeszkodami.

 

Lodowiec Pitztal  

Szusować poza trasami i zostawiać ślady w świeżym śniegu – o tym marzy wielu narciarzy. Ale jazdy w głębokim, puszystym śniegu trzeba się najpierw nauczyć. Dla tych, którzy chcą opanować podstawy, Lodowiec Pitztal udostępnia park skitourowy w zabezpieczonym terenie. Dla początkujących skitourowców organizowane są kursy z przewodnikami, istnieje też możliwość wypożyczenia sprzętu. Park jest też atrakcyjny dla doświadczonych skitourowców – liczne trasy i gwarancja śniegu sprawiają, że jest to idealne miejsce na treningi. Na doświadczonych skitourowców czekają kolejne, liczne szczyty, które najlepiej zdobywać wyruszając z Lodowca Pitztal. Wyjątkową atrakcją jest trasa na Wildspitze, wysoką na 3.774 metrów najwyższą górę północnego Tyrolu.

 

Lodowiec Stubai 

Stubai to 64 km tras - największy lodowcowy ośrodek narciarski Austrii ze specjalną ofertą dla dzieci: slalom BIG Family i trasa boardercross, trasa Fun Slope i nowa trasa do ewolucji BIG Family Slopestyle. Od października do czerwca czeka tu 35 zjazdów o zróżnicowanym stopniu trudności. Rodziny z dziećmi czują się tu wyjątkowo dobrze. W BIG Family Ski-Camp dzieci uczą się jazdy na nartach przez zabawę. Oferta dla dzieci jest bogata – plac zabaw BIG Family Kindergarten, zamek śnieżny BIG Family, w którym można wspinać się i szaleć na całego. Dzieci poniżej 10 roku życia jeżdżą bezpłatnie. Stubai Zoo, otwarty od jesieni do wiosny park śnieżny, jeden największych na świecie, ma easy-line, medium-line i proline.

 

Lodowiec Sölden

Na misję w Ötztal dotarł sam James Bond. Restauracja ice Q na szczycie Gaislachkogl, położona przy górnej stacji grała w filmie o agencie 007 "Spectre" klinikę, za scenografię służyły też budynki wyciągu Gaislachkoglbahn, a na lodowcowej drodze rozgrywała się emocjonująca scena pościgu. W lipcu 2018 na Gaislachkogl, na wysokości 3.048 metrów stworzono wyjątkowe miejsce – świat Jamesa Bonda. Drugiego takiego miejsca nie ma na całym świecie. Wystawa zajmuje imponującą powierzchnię 1.300 metrów kwadratowych, znajduje się we wnętrzu góry i jest dostępna także dla osób nie jeżdżących na nartach – mogą dotrzeć tu nowoczesnym wyciągiem Gaislachkoglbahn.

 

Lodowiec Hintertux

Jedyny całoroczny ośrodek narciarski w Austrii – Hintertux zapewnia perfekcyjnie przygotowane trasy przez 365 dni w roku. Początkujący jak i doświadczeni zimowi sportowcy będą usatysfakcjonowani 60 km tras o zróżnicowanym stopniu trudności. W Sommerbergalm czeka atrakcja dla najmłodszych – „Kidsslope Hintertux“ z tunelem śnieżnym, ostrymi zakrętami i muldami. Funslope Hintertux na wysokości 2.100 metrów nad poziomem morza to trasa, która zapewnia dreszczyk emocji – tu można mocno się rozpędzić, są wiraże ślimakowe, przeszkody i wyskocznie.

 

Kaunertal

Fot: Kaunertaler-Gletscher_skifahren © Daniel Zangerl - Kaunertaler Gletscher


Komentarze

Zostaw swój komentarz