Wakacje na dwóch kółkach 2019

W: Aktualności w Ski Team Na: czwartek, sierpień 22, 2019 Komentarz: 0

Znamy finalistów akcji radiowej Trójki "Wakacje na dwóch kółkach". W ogródku radiowym przy Myśliwieckiej w Warszawie przedstawiono dziesięciu finalistów konkursu. Nagrodą główną jest wyprawa do Bułgarii z pomysłodawcą rowerowej audycji, Henrykiem Sytnerem.

 

Laureaci pojutrze wylecą samolotem do Bułgarii. Będzie im towarzyszył Henryk Sytner. Dziennikarz podkreślił, że tegoroczna wyprawa jest organizowana w Primorsku. To region, który radiowa Trójka odwiedziła na rowerach ponad 20 lat temu.

 

– Wracamy do Bułgarii. To coś w rodzaju wyprawy sentymentalnej – mówi Henryk Sytner. – Zjeździliśmy już z laureatami pół świata, bo byliśmy w niemal wszystkich krajach Europy, ale też w Australii i dwa razy w Afryce. Wszędzie, gdzie byliśmy, ludzie nas zatrzymywali i mówili: "oni są z Trójki!" – wspomina dziennikarz Programu Trzeciego.

 

W programie jest nie tylko jazda na rowerze. Uczestnicy wyprawy będą również uczestniczyć w wycieczkach pieszych, pływać i zwiedzać lokalne zabytki. W konkursie mogły wystartować osoby młode, do 19. roku życia. Wyprawa bułgarskim wybrzeżem potrwa do 6 września. Rowery marski Cube dla uczestników wyprawy, zapewnia sieć sklepów Ski Team. 

 Komentarze

Zostaw swój komentarz