W zestawie taniej!

W: Aktualności w Ski Team Na: piątek, czerwiec 22, 2018 Komentarz: 0

Kupując rower warto pamiętać, że sama rama, kierownica, koła, siodełko i pedały nie wystarczą. Każdy rowerzysta, żeby czuć się bezpiecznie podczas jazdy powinien zaopatrzyć się jeszcze w kilka akcesoriów i części rowerowych. Chcąc ułatwić wam wybór najbardziej niezbędnych produktów przygotowaliśmy dla was trzy zestawy. Wybierając odpowiedni zestaw możecie być spokojni, że znajdziecie w nim to, czego potrzebujecie.

 

Zestaw I - "Niezbędnik rowerzysty"

 

Zgodnie z przepisami rower musi posiadać co najmniej jeden prawidłowo działający hamulec; odblaskowe światło tylne czerwone; po zmroku wymagane jest oświetlenie ciągłe lub migające z przodu i z tyłu roweru oraz dzwonek lub inny sygnał ostrzegawczy o nieprzeraźliwym dźwięku.

 

W związku z tym w naszym pierwszym zestawie znajdziecie to co niezbędne oraz kilka dodatkowych, równie przydatnych akcesoriów:

 

dzwonek Cube RFR Standard
komplet oświetlenia Cube LTD (13950/69)
nóżkę Cube standard CMPT (13817)
koszyk na bidon Cube HPP (13067-80)
bidon Cube Icon 0,5 L

 

Koszt zestawu to 289,95 zł. Kupując powyższe produkty w zestawie otrzymacie od nas specjalną cenę 229,99 zł. Zestaw można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym - wystarczy po wyborze wszystkich produktów wpisać podczas zamówienia kod "Zestaw_pierwszy". (Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Zestaw mozna zwrócić wyłącznie w całości).

 

Zestaw II - "Bezpieczny rowerzysta"

 

W tym zestawie znajdziecie wszystkie niezbędne akcesoria z zestawu I oraz to, co z pewnością przyda wam się podczas dłuższych wypadów rowerowych. Jest to między innymi zestaw naprawczy - dętka, łatki i pompka rowerowa.

 

- akcesoria z zestawu I
- dętka Cube (13543 lub 13545 MTB27/9 AV, lub 13548 TREK AV)
łatki Cube zestaw mały (14120)
sakwa pod siodełko Cube Click S (12017)
pompka Cube RFR Mini (40417)
licznik rowerowy RFR Cycle CMPT bezprzewodowy

 

Te produkty w regularnych cenach kosztują 675,89 zł. Kupując je w zestawie zapłacisz 539,99 zł i zaoszczędzisz aż 135,90 zł. Zestaw dostępny jest we wszystkich sklepach stacjonarnych - zapytaj sprzedawcę.

 

Zestaw III - "Zestaw podróżnika"

 

W zestawie podróżnika przygotowaliśmy odpowiednie wyposażenie dla tych, którzy planują wakacje na dwóch kółkach. Ten zestaw to połączenie dwóch powyższych oraz dodatkowo akcesoria pozwalające zabrać ze sobą coś więcej niż tylko to, co zmieści się w plecaku.

 

- akcesoria z zestawu I
- akcesoria z zestawu II (bez pompki Cube RFR Mini)
pompka Cube RFR Micro (40418)
bagażnik Cube RFR Klick&Go Universal (13806)
sakwy RFR Cube Double (14048)

 

Koszt produktów z zestawu III to 1035,97 zł - cena promocyjna 829,99 zł, czyli aż o 205,88 zł mniej! Ten zestaw również jest dostępny we wszystkich naszych sklepach stacjonarnych - jeżeli jesteście nim zainteresowani nasi sprzedawcy chętnie wam pomogą.

 Komentarze

Zostaw swój komentarz