Tyrol powraca! Rozdajemy skipassy na lodowce!

W: Aktualności w Ski Team Na: piątek, listopad 5, 2021 Komentarz: 0

Zrób zakupy za minimum 1000 zł i odbierz jednodniowy darmowy skipass na jeden z pięciu lodowców. Za zakupy powyżej 2000 zł otrzymasz dwa jednodniowe darmowe skipass. Co jest najlepsze na pięciu tyrolskich lodowcach?

Darmowe skipassy na lodowce w Tyrolu

 

Idealny urlop nie istnieje? W Ski Team twierdzimy inaczej! Postanowiliśmy podzielić się naszą pasją do sportów zimowych i ponownie zorganizować niesamowitą promocje, dzięki której możesz odebrać darmowy skipass na jeden z pięciu lodowców w Tyrolu.

 

Pięć lodowcowych ośrodków narciarskich w Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai i Hintertux oferuje ponad 300 kilometrów tras narciarskich. Znajdziecie tam też rozmaite warianty zjazdów alternatywnych i parki śnieżne. Który wybierzesz dla siebie?

 

Dlaczego warto wybrać się na narty właśnie tam?

 

Lodowiec Hintertux to aż 49 kilometrów tras narciarskich na wysokościach od 3250 m do 1300 m nad poziomem morza. Wysokość pokrywy śnieżnej sięga na górze 135 cm. Na tym lodowcu nie tylko będziesz cieszyć się długimi kilometrami idealnych tras ale również widokami zapierającymi dech w piersi. Co więcej, ten lodowiec jest otwarty dla turystów przez 365 dni!

 

Widoki-w-Tyrolu

 

Lodowiec Kaunertal oferuje 30 kilometrów tras narciarskich na wysokości 3160 – 2150 m n.p.m. Jest to najmłodszy lodowiec Tyrolu, który oferuje narciarzom i snowboardzistom trasy o różnym poziomie trudności oraz różne eventy organizowane dla turystów. Na lodowcu znajduje się dużo wyciągów, które są świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią stać w długich kolejkach.

 

Lodowiec Pitztal posiada 41 kilometrów tras narciarskich na wysokościach 3440 – 1740 m, a wysokość pokrywy śnieżnej na górze wynosi 40 cm. Pitztal jest najwyżej położonym lodowcowym ośrodkiem narciarskim w Tyrolu. Gondola na Pitztaler Gletscher dociera wyżej niż wszystkie inne kolejki w Austrii. Wjeżdżając na nią zobaczysz niezapomniane widoki.

 

Lodowiec Sölden oferuje olbrzymią długość tras narciarskich, która wynosi aż 142 km, które położone są na wysokościach 3340-1377 m n.p.m. To na tym lodowcu organizowane są zawody alpejskiego Pucharu Świata. Sölden to nie tylko miejsce, w którym organizowane są zawody alpejskiego Pucharu Świata, to także jeden z najbardziej znanych kurortów narciarsko- snowboardowych w Europie, z rozległymi nartostradami o każdym poziomie trudności. Powierzchnia tras zjazdowych na Sölden wynosi 429 ha co zapewnia olbrzymie miejsce do zjazdów jak i podziwiania niezapomnianych widoków.

 

Niesamowity-krajobraz-Tyrolu

 

Lodowiec Stubai oferuje zimowym turystom 41 km tras narciarskich na wysokościach 3210 – 1750 m, przy wysokości śnieżnej pokrywy na górze, która sięga 50 cm. Ten lodowiec zapewnia różnorodność stoków narciarskich. Na lodowcu Stubai jest największy lodowcowy teren narciarski w Austrii, zapewniając tym samym niezmiennie cudowne widoki.

 

Który lodowiec Ty wybierzesz?

 

Wszystkie te góry dają niesamowite wrażenie bycia ponad resztą świata. Gdy znajdujesz się 3 000 metrów nad poziomem morza masz większą radość z jazdy na nartach, gwarancję zachwycających, panoramicznych widoków i niezapomnianych przeżyć. Na tyrolskich lodowcach otacza Cię najnowocześniejsza infrastruktura, możesz też liczyć na kulinarne doznania oraz to, że zawsze będziesz w samym centrum najciekawszych wydarzeń.

 

Cztery razy tak!

 

Przede wszystkim: śnieg. Na wysokości 3.000 metrów ponad poziomem morza 80 procent opadów spada w postaci śniegu. Dla porównania w Innsbrucku jest to tylko 10 procent. Na 5 lodowcach Tyrolu średnia głębokość pokrywy śnieżnej sięga 6 metrów!

 

Po drugie: idealna pogoda. Wyżej mamy zwyczajnie lepsze warunki meteorologiczne, to nie mit. Pogoda na lodowcach jest bardziej słoneczna niż w dolinie. Dzięki zjawisku inwersji jesienią i zimą na wysokości 3 000 metrów jest często słońce i doskonała widoczność, podczas gdy w niżej położonych regionach występują mgły.

 

Zjazd-na-stokach-w-Tyrolu

 

Niesamowite widoki: z góry widać więcej. Po przekroczeniu granicy 3 000 metrów z każdym metrem wysokości widok staje się bardziej fascynujący. Z punktów widokowych i spektakularnych platform widokowych w lodowcowych ośrodkach narciarskich rozciąga się zachwycający widok na pięćdziesiąt okolicznych trzytysięczników.

 

Tyrol to nie tylko stoki: dumne szczyty i malownicze doliny, strome skały, łagodne hale, rozległę lodowce: Tyrol, kraina pośród gór, jest jednym z najbardziej atrakcyjnych kierunków podróży ze względu na swoje niezaprzeczalne piękno.

 

Jak otrzymać od nas darmowy skipass?

 

Wystarczy, że przyjdziesz do jednego z naszych sklepów stacjonarnych lub zrobisz zakupy w sklepie internetowym, a otrzymasz możliwość odebrania specjalnego kodu wymiennego na voucher ze skipassem. Za zakupy na kwotę powyżej 1000 zł otrzymasz jednodniowy darmowy skipass, a za zakupy powyżej 2000 zł otrzymasz dwa jednodniowe skipassy. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie jeden kod w sezonie 2021/2022.

W sklepie stacjonarnym podczas dokonywania płatności należy czytelnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. W sklepie internetowym wystarczy dodać w koszyku kod SKIPASS, a prośba zostanie wysłana automatycznie. W przeciągu 14 dni obsługa biura skontaktuje się i prześle kody wymienne na vouchery skipass.

 

Nie przegap okazji i odbierz swój darmowy skipass na lodowce w Tyrolu!

 

Pełen regulamin akcji i wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj.Komentarze

Zostaw swój komentarz