Blog

comment Komentarz: 0

Rowery Cube w promocji!

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 1939

Sezon rowerowy wciąż trwa, a my pędzimy do Was z kolejną rowerową promocją! Od teraz każdy model roweru możecie kupić taniej o 10%!

Promocja na rowery Cube - także hybrydowe!

Chcemy poruszyć rowerowo całą Polskę dlatego od teraz możecie kupić każdy model roweru CUBE taniej o 10%! To zdecydowanie Wam się opłaca! Skorzystajcie z promocji i nie odkładajcie zakupów na później, bo popularne modele znikają z "półek" sklepowych dość szybko. 

Promocja obowiązuje w naszym sklepie online oraz we wszystkich sklepach stacjonarnych Ski Team. Warto przyjść, obejrzeć, przymierzyć się do rozmiaru ramy oraz poradzić się naszych sprzedawców, który model będzie odpowiedni dla Was. 

Rowery Cube 10% taniej - to jest to!

W promocji biorą udział wszystkie grupy modeli rowerów CUBE, także hybrydowe oraz najnowsze kolekcje. Korzystajcie z sezonu rowerowego, póki trwa!

Grupy rowerowe biorące udział w promocji.

MTB 

MTB FULL SUSPENSION

MIEJSKIE I CROSSOWE

TURYSTYCZNE I TREKKINGOWE

DZIECIĘCE

HYBRYDOWE

Promocja na rowery Cube w sklepach stacjonarnych

Nasza promocja obowiązuje w tej samej formie we wszystkich naszych sklepach stacjonarnych. Listę sklepów, ich adresy oraz godziny otwarcia znajdziecie w zakładce SKLEPY

Regulamin promocji znajdziecie na naszej stronie w zakładce PROMOCJE

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło