Blog

comment Komentarz: 0

Rowery Cube w promocji!

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 3497

Sezon rowerowy wciąż trwa, a my pędzimy do Was z kolejną rowerową promocją! Od teraz każdy model roweru możecie kupić taniej o 10%, a nawet 15%!

Promocja na rowery Cube - także hybrydowe!

Chcemy poruszyć rowerowo całą Polskę dlatego od teraz możecie kupić każdy model roweru CUBE taniej o 15%! To zdecydowanie Wam się opłaca! Skorzystajcie z promocji i nie odkładajcie zakupów na później, bo popularne modele znikają z "półek" sklepowych dość szybko. 

Promocja obowiązuje w naszym sklepie online oraz we wszystkich sklepach stacjonarnych Ski Team. Warto przyjść, obejrzeć, przymierzyć się do rozmiaru ramy oraz poradzić się naszych sprzedawców, który model będzie odpowiedni dla Was. 

Gravele 10% taniej - ruszaj na jesienno-zimowe szlaki rowerowe!

Jesień i zima to nie jest czas na odstawienie roweru. To jest czas na poznawanie nowych szlaków rowerowych w połączeniu z nowymi wyzwaniami na trasach.

Rowery Cube 15% taniej - to jest to!

W promocji biorą udział wszystkie grupy modeli rowerów CUBE, także hybrydowe z najnowszej kolekcji CUBE. Pozostałe modele rowerów CUBE kupisz taniej o 10%.

Grupy rowerowe biorące udział w promocji.

MTB 

MTB FULL SUSPENSION

MIEJSKIE I CROSSOWE

TURYSTYCZNE I TREKKINGOWE

DZIECIĘCE

HYBRYDOWE

Promocja na rowery Cube w sklepach stacjonarnych

Nasza promocja obowiązuje w tej samej formie we wszystkich naszych sklepach stacjonarnych. Listę sklepów, ich adresy oraz godziny otwarcia znajdziecie w zakładce SKLEPY

Regulamin promocji znajdziecie na naszej stronie w zakładce PROMOCJE

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło