Blog

comment Komentarz: 0

Product launch - Cube 2022

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 1953

Coroczna prezentacja najnowszych modeli rowerów Cube już za nami. Czym Cube zaskoczy nas w 2022 roku? Jakie modele pojawią się w ofercie oraz jakie nowości technologiczne zostały wprowadzone do wybranych modeli rowerów? Przeczytajcie i obejrzyjcie film z show room Cube prosto z siedziby marki w Niemczech. 

 

 

Przyszłoroczna kolekcja rowerów Cube 2022 - co nowego?

 

Marka Cube, pomimo trudnych ostatnich dwóch lat, stara się nie tylko oferować miłośnikom dwóch kółek najwyższej klasy rowery, ale wciąż je ulepszać. Zarówno modele klasyczne, jak i dynamicznie rozwijający się segment rowerów hybrydowych co roku są weryfikowane pod kątem wytrzymałości, użyteczności jak i designu. 

 

Prezentacja_kolekcji_cube_2022

 

C:68X - ramy z włókna węglowego wyżej o kolejny poziom

 

Materiał C:68X opiera się na technologii ram z włókna węglowego C:68 i przenosi ją na wyższy poziom, wprowadzając dodatkowo orientacje ułożenia włókien. Dzięki tej najnowszej technologii inżynierowie Cube wybrali i ukierunkowali włókna węglowe, zwiększając tym samym sztywność w poszczególnych sekcjach ramy. Włókna w każdej części ramy są zorientowane zgodnie z jej obciążeniem, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał włókna węglowego i zapewnić ogromną poprawę osiągów. Brzmi obiecująco? Zdecydowanie TAK!

 

ramy-karbonowe-cube

 

Damski gravel z najwyższej półki

 

Dla Pań Cube przygotował coś specjalnego - rower na każdą trasę, na którym jazda to czysta przyjemność. Lekka carbonowa rama, osprzęt Shimano oraz wygodne, zapewniające świetną przyczepność opony dodadzą skrzydeł tam, gdzie kończy się asfalt. Rowery gravel w ostatnich latach zyskały na popularności, dlatego też Cube przygotował ramę pasującą do kobiecej sylwetki. 

 

damski-gravel-cube

 

Rowery dziecięce - maszyny do zadań specjalnych

 

Rowery dla dzieci nie muszą być infantylne. Teraz dzieci szybciej zaczynają naukę jazdy na rowerze, tym samym szybciej potrzebują odpowiedniego sprzętu do jazdy na wyższych poziomach. Cube stanął na wysokości zadania i zaproponował dla młodszych rowerzystów rowery lekkie, wytrzymałe i wyposażone w odpowiedniej klasy komponenty rowerowe w zależności od ich przeznaczenia. Dla juniorów znajdziecie także rowery z ramami z włókna węglowego.

 

rower-dla-dziecka

 

Rowery hybrydowe - niespodzianka przed nami

 

Segment rowerów hybrydowych to najdynamiczniej rozwijająca się grupa rowerów w Europie. W Polsce również zyskały na popularności i coraz rzadziej są deprecjonowane określeniem, jako "samojeżdżące" rowery elektryczne dla leniwych. Wspomaganie silnika to tak naprawdę wspomaganie Twojej zabawy i radości podczas jazdy w terenie. Rowery hybrydowe niszczą bariery zasięgu czy dostępności trasy. Od teraz każdy może pokonać długą, jak i wymagającą drogę, bo pomoże mu w tym właśnie silnik. Cube razem z marką Bosch przygotował jeszcze jedną nowość na przyszły sezon, ale o tym później. 

 

stereo_cube_2022

 

Prezentacja kolekcji rowerów Cube 2022

 

Jesteście ciekawi, jak wyglądają rowery z najnowszej kolekcji? Obejrzyjcie poniższe wideo.

 

 

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło