Otwórz sezon narciarski z Adamem Małyszem

W: Aktualności w Ski Team Na: wtorek, listopad 13, 2018 Komentarz: 0

Zrób zakupy w jednym z naszych sklepów stacjonarnych i zdobądź możliwość wyjazdu na imprezę otwierającą sezon zimowy Neckermann Podróże - Skiopening.

 

Skiopening to cykliczna impreza organizowana przez Biuro Podróży Neckermann, otwierająca zimowy sezon narciarskich. W tym roku wraz z gościem specjalnym Adamem Małyszem zapraszamy Was do Garmisch Partenkirchen na lodowiec Zugspitze. 

 

Wyjedź z nami na Skiopening!

Dokonując zakupów w jednym z naszych sklepów stacjonarnych w dniach 15-29.11.2018 otrzymujesz możliwość zdobycia voucheru uprawniającego do wyjazdu dla dwóch osób. Wystarczy, że przy kasie wypełnisz formularz zgłoszeniowy, w którym podasz swoje dane i zarejestrujemy Twój paragon. Tylko tyle i aż tyle! Po zakończeniu akcji promocyjnej dwie osoby, które w podanym terminie dokonały zakupów na najwyższą kwotę otrzymają od Ski Team - Partnera wyjazdu, dwuosobowe vouchery na wyjazd!

 

Co zawiera voucher na wyjazd na Skiopening?

- pobyt w Hotelu Mercure w dniach 9-13 grudnia (4 noce)
- pokój dwuosobowy
- wyżywienie: śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacja wybór 3-daniowego menu lub bufet
- strefa wellness
- 3-dniowy skipass (10-12.12.2018)
- atrakcje związane z imprezą Skiopening, m.in. spotkanie z Adamem Małyszem, zawody narciarskie z nagrodami od Ski Team, testy nart

*Voucher nie obejmuje dojazdu na imprezę.

 Hotel_Mercure  Hotel_Mercure_2

 

Lodowiec Zugspitze

Wysokość 2962 m n.p.m. – największa niemiecka góra oferuje schronienie aż trzem lodowcom i zaprasza do delektowania się niepowtarzalną panoramą 360°, z której można dostrzec ponad 400 alpejskich szczytów w czterech różnych krajach! Poszybuj wzrokiem na odległość nawet 250 km lub skorzystaj z możliwości spaceru po austriackiej stronie Zugspitze, na którą można dotrzeć z tarasu górskiego.

Zugspitze_trasy

 

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Neckermann Podróże oraz w Regulaminie Promocji.



Komentarze

Zostaw swój komentarz