Otwarte sklepy stacjonarne Ski Team

W: Aktualności w Ski Team Na: wtorek, listopad 10, 2020 Komentarz: 0

Nasze sklepy stacjonarne oraz serwisy są otwarte. 

 

Informujemy, że nasze sklepy stacjonarne w Warszawie, Poznaniu oraz Katowicach są otwarte. Zapraszamy także do skorzystania z usług naszego serwisu rowerowego i narciarskiego w CH Arkady we Wrocławiu.

 

Nasze sklepy zachowują najwyższe standardy bezpieczeństwa w trosce o naszych pracowników i klientów. W związku z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi stanu epidemii w naszych sklepach stacjonarnych obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa maseczką. Przed wejściem znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym. Obowiązują także limity osób przebywających w sklepie, jednakże dokładamy wszelkich starań, aby pomoc w doborze sprzętu narciarskiego, snowboardowego czy rowerowego była sprawna i fachowa.

 

Serwisy narciarskie i rowerowe

 

W każdym z naszych sklepów możecie skorzystać z usług serwisu narciarskiego i rowerowe, także w sklepie zlokalizowanym CH Arkady we Wrocławiu, który ma wyłączoną możliwość sprzedaży detalicznej. Zachęcamy do skorzystania z naszej promocji na wykonanie usługi "Mały serwis" -30%. Więcej informacji na temat serwisu oraz cenniki znajdziecie TUTAJ.

 

serwis-narciarski-ski-team

 

Telefoniczne porady - dobór sprzętu

 

Jeżeli wolisz zostać w domu, ale chcesz się poradzić zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą infolinią: 22 846-57-87, gdzie tonowo możesz wybrać sklep, z którym chcesz się połączyć. Nasi pracownicy udzielą Ci telefonicznie informacji na temat dostępności towaru w danym sklepie, jak i chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania związane z wyborem sprzętu. Możesz także skorzystać z usługi Eksperta online Stacji Eksperta.

 

Bezpieczne zakupy online

 

O każdej porze dnia i nocy możesz zrobić zakupy w naszym sklepie online. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty były odpowiednio zabezpieczone, a przesyłka przekazana do doręczyciela w jak najkrótszym czasie. Przeczytaj także szczegółowe informacje na temat wysyłki rowerów kupionych online

 

 Komentarze

Zostaw swój komentarz