Blog

comment Komentarz: 0

Nowy pojazd w firmie? Postaw na rower!

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 461

W SkiTeam do form finansowania zakupów dołączył leasing od LeaseLink. To autorska aplikacja pozwalająca przejść przez proces leasingu całkowicie on-line i o każdej porze dnia i nocy.

Do niedawna leasing kojarzył się głównie z kupowaniem aut na firmę. Dzisiaj możliwość zakupu środków trwałych tą metodą płatności możliwa jest praktycznie we wszystkich branżach – także rowerowej. Kupno roweru na firmę z roku na rok staje się coraz bardziej popularne – firmy, którym zależy na ekomobilności
i przyszłościowych rozwiązaniach uzupełniają swoje floty pojazdów także o rowery – jako firmowe środki trwałe.

Dlaczego warto wziąć rower w leasing?

Zalety? Jest ich wiele. Kupując środki trwałe w firmie musimy liczyć się z jednorazowym wliczeniem całej kwoty w koszt prowadzenia działalności (co często wiąże się ze stratą w firmie) lub z koniecznością przeprowadzenia uciążliwej amortyzacji – szczególnie przy droższych modelach jednośladów. Leasing pozwala nam utrzymać nadwyżkę finansową (nie angażujemy całej gotówki na raz) i daje większą kontrolę nad firmowym budżetem – każdą z leasingowych rat wpisujemy w firmowe koszty. Wybierając 1% opłaty wstępnej wpłacamy na początek minimalną kwotę, a sprzęt otrzymujemy niemal tak szybko, jakbyśmy płacili gotówką czy przelewem.

Przedsiębiorcy wybierający w opcjach płatności leasing od LeaseLink, nie muszą składać żadnych dokumentów – wystarczy przejść przez proces on-line i wypełnić podstawowe dane. Decyzja kredytowa pojawia się po kilku minutach, a wysokość wpłaty początkowej, ilość i wysokość rat można dostosować do potrzeb firmy. Rowerowe (i nie tylko!) zakupy w leasingu trwają kilkanaście minut, a pełna integracja ze sklepem SkiTeam pozwala przejść przez wszystko gładko i bez najmniejszych problemów. Wystarczy na karcie produktu wybrać „Weź w leasing” i kliknąć na kafelek z ofertą LeaseLink.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło