Liczniki rowerowe i zegarki Garmin w Ski Team

W: Aktualności w Ski Team Na: wtorek, czerwiec 26, 2018 Komentarz: 0

Naszą ofertę produktów elektronicznych rozszerzyliśmy o kolejną markę - Garmin. Od teraz w naszej ofercie znajdziecie liczniki i komputery rowerowe oraz zegarki multisport tej marki.

 

Produkty Garmin znajdziecie obecnie w jednym z naszych sklepów stacjonarnych - Ski Team przy ul. Komitetu Obrony Robotników 36/38 (17 Stycznia). Oferta będzie stopniowo rozszerzana zarówno o produkty, jak i dostępność w innych sklepach.

 

Garmin to amerykańska marka znana na całym świecie. Producent sprzętu GPS w branży sportowej, turystycznej, morskiej, samochodowej oraz lotniczej. W ofercie Ski Team znajdziecie profesjonalne liczniki i komputery rowerowe oraz zegarek dla fanów triathlonu i nie tylko - Garmin Forerunner 735 XT.

 

 

Garmin Edge 25 Bundle HR

- Umożliwia pomiar dystansu, prędkości, tętna i czasu (zestaw z paskiem HR)
- Pozwala planować, pobierać i jeździć nowymi trasami
- Pozwala zapisywać, planować i udostępniać aktywności w serwisie Garmin Connect™
- Wodoodporny i trwały
- Funkcje online — natychmiastowe przesyłanie danych i funkcja LiveTrack

 

Garmin 1030

Rozbudowany licznik rowerowy z modułem GPS. Licznik rowerowy z wyświetlaczem o przekątnej 3,5 cala zapewni ci kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych, wydajnościowych i funkcji zwiększających bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem. Funkcja Trendline™ prezentuje najlepsze trasy po drogach i bezdrożach na podstawie przebytych tras użytkowników zebranych poprzez Garmin Connect™. Licznik posiada wgraną mapę Garmin Cycle Map oraz funkcję Strava Live Segments. Czas działania baterii: do 20 godzin 2, możliwość wydłużenia do 40 godzin dzięki opcjonalnej baterii zewnętrznej Garmin Charge™

Garmin 820 Bundle HR

Zaawansowany licznik rowerowy, z kolorowym wyświetlaczem. Lekki, niewielkich rozmiarów, wyposażony w 2,3-calowy pojemnościowy wyświetlacz dotykowy, który można obsługiwać w rękawiczkach i w czasie deszczu. Posiada funkcje zaawansowanego monitorowania treningu, w tym pułapu tlenowego, asystenta odpoczynku, segmentów Strava na żywo, wskaźników FTP, przygotowania wydolnościowego. Fabrycznie załadowana nawigacja oparta jest na Garmin Cycle Map i zapewnia dokładne wskazówki nawigacyjne. Licznik posiada dodatkowo możliwość podłączenia innych urządzeń Garmin - m.in. Varia Varia Vision™, inteligentne oświetlenie i radar wsteczny Varia™.

  

Garmin Forerunner 735 XT HR

Wygodny w obsłudze zegarek multisportowy z funkcją pomiaru tętna z nadgarstka (Garmin Elevate), dzięki czemu możesz swobodnie biegać i jeździć rowerem bez dodatkowego paska na klatce piersiowej. Funkcja multisport umożliwia łatwe przełączanie się między aktywnościami dzięki wbudowanym profilom aktywności, takim jak bieg (stacjonarny/na powietrzu), jazda rowerem (stacjonarna/na powietrzu), pływanie (basen/otwarty akwen), bieg narciarski, sporty wioślarskie, bieg przełajowy, piesza wędrówka czy trening siłowy. Dodatkowo zegarek posiada funkcje online: powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™, śledzenie na żywo i wiele więcej. Zegarek Forerunner 735XT współpracuje również z czujnikiem tętna na klatkę piersiową, dzięki czemu może określać dodatkowe zaawansowane parametry takie jak dynamika biegu, bilans czasu kontaktu z podłożem, długość kroku, maksymalny pułap tlenowy, próg mleczanowy oraz pomiar tętna pod woda dla pływaków.Komentarze

Zostaw swój komentarz