Blog

comment Komentarz: 0

Dołącz do Programu Mastercard Bezcenne Chwile

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 145

Dlaczego warto dołączyć do programu Mastercard Bezcenne Chwile?

Wszyscy uczestnicy programu Mastercard Bezcenne Chwile otrzymują dodatkowe korzyści za każde zakupy, za które płacą swoją kartą – zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Najwięcej jednak zyskuje się podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym m.in. Ski Team.

Czym są Bezcenne Chwile?

Mastercard Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla ludzi z pasją. Oferuje on unikatowe, spersonalizowane nagrody i prezenty, często niedostępne nigdzie indziej. Każda płatność kartą Mastercard automatycznie zasila konto użytkownika punktami, a płatność u partnerów programu, takich jak Ski Team jest dodatkowo premiowana.

Zgromadzone punkty są widoczne po zalogowaniu na konto użytkownika i w bardzo prosty i szybki sposób można wymieniać je na nagrody czy realizację wybranych celów. Nagrody i cele są związane z różnymi pasjami i zostały podzielone na 9 obszarów: sport, gaming, zakupy, podróże, film i kultura, muzyka, rozrywka, kulinaria oraz pomaganie.

Program Bezcenne Chwile wyróżniają również spersonalizowane oferty, dostosowane do zwyczajów zakupowych konkretnego konsumenta.

Jak dołączyć do programu Bezcenne Chwile i z niego korzystać?

Aby dołączyć do programu, wystarczy zarejestrować w nim swoją kartę płatniczą. Następny krok to wybór z katalogu nagród celu, na który będą zbierane punkty za wykonane płatności. Potem wystarczy już tylko płacić kartą, a każda transakcja zasili konto użytkownika. punktami Na bieżąco można monitorować liczbę punktów zebranych na koncie, dowolnie zmieniać cele i nagrody oraz szukać ciekawych ofert przyspieszających zbieranie punktów.

Bonusy segmentu Premium dla aktywnych użytkowników

Status Premium w programie Mastercard Bezcenne Chwile przysługuje każdemu użytkownikowi, który w ciągu trzech kolejnych miesięcy wykonał kartą zarejestrowaną w programie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 3 000 zł miesięcznie. Strefa Premium daje dostęp do wyjątkowych doświadczeń i udogodnień, m.in. szansa na ekskluzywne nagrody, takie jak bilety na wydarzenia muzyczne z możliwością wejścia na backstage i spotkania z ulubionym zespołem. Użytkownicy segmentu Premium otrzymują także bezpłatne ubezpieczenie rezygnacji z biletu, które zapewnia pokrycie kosztów zakupu do 2 biletów (do sumy 4 500 zł każdy) na wydarzenie o charakterze kulturalnym, rozrywkowym lub sportowym, w przypadku, gdy bilety nie mogą zostać wykorzystane przez posiadacza karty i jego osobę towarzyszącą. Dodatkową usługą jest także zwrot równowartości opłaty za usługę Fast Track na Lotnisku Chopina w Warszawie, dzięki czemu można ominąć kolejki i oszczędzić czas.

Więcej informacji o programie Mastercard Bezcenne Chwile można znaleźć tutaj.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło