Blog

comment Komentarz: 0

Black Week w Ski Team!

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 5643

Znany na całym świecie Black Friday na dobre zagościł już także w Ski Team. Od dzisiaj możecie skorzystać z promocyjnych, czarnych cen na sprzęt narciarski i snowboardowy oraz odzież zimową - także tą z najnowszych kolekcji. W Ski Team przedłużamy możliwość złapania mega okazji i oficjalnie ogłaszamy nie tylko Czarny Piątek, ale przedłużony Black Week.

Black Friday - początek przedświątecznej gorączki zakupowej.

Historia tego promocyjnego określenia sięga XIX wieku i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. To pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia został wybrany na umowny początek poszukiwania okazji cenowych oraz prezentów pod choinkę. Z początku akcja trwała jeden dzień, jednak po spopularyzowaniu gorączki obniżonych cen na świecie został on początkowo wydłużony do poniedziałku - tak zwanego Cyber Monday (dotyczył sprzedaży w sklepach internetowych), a następnie, tak jak i u nas przekształcony na Black Week.

 

Czarny tydzień promocji - nie czekaj na śnieg i kup sprzęt zimowy już teraz!

Wszystkie produkty z oferty zimowej, także te najnowszej kolekcji 2022/2023 możecie kupić taniej o VAT! Jednak to nie wszystko, co dla was przygotowaliśmy. Starsze kolekcje spadły cenowo jeszcze niżej i możecie trafić okazje -50%, a nawet -70% taniej.  

 

Promocja obowiązuje w dniach 18-28.11.2022 w sklepach stacjonarnych Ski Team oraz w sklepie online.

Zapoznaj się z regulaminem akcji promocyjnej TUTAJ.

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło