Blog

comment Komentarz: 0

Zamknięcie sklepu Ski Team Karolkowa

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 1298

Zmieniamy się na lepsze! Po wielu latach spędzonych w Ski Team przy ulicy Wolskiej nadszedł moment na poważne zmiany. Od dzisiaj zapraszamy Was do naszych sklepów warszawskich w dwóch dogodnych lokalizacjach. 

Ski Team zwiększa powierzchnie sklepowe i udogodnienia dla klientów.

 

W ostatnich latach nasze sklepy stacjonarne w Warszawie zdecydowanie zwiększyły swoją powierzchnię sprzedażową, dzięki czemu klienci mogą w komfortowych warunkach dokonywać zakupów zarówno rowerów, jak i odzieży i akcesoriów rowerowych, a zimą sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Obecnie w każdym z naszych sklepów stacjonarnych znajduje się ponad 100 modeli rowerów dostępnych od ręki, które swobodnie można wypróbować na terenie sklepu, a tym samym dobrać odpowiedni rozmiar ramy. 

Sklep Ski Team przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 36/38 to ponad 2000 mkw powierzchni sprzedażowej i serwisowej na trzech poziomach. Nowy - otwarty w 2019 roku sklep Ski Team przy ulicy Toruńskiej 107B posiada 1000 mkw. Oprócz szerokiej oferty sprzedażowej w obu lokalizacjach znajduje się obszerny serwis rowerowy (zimowy w trakcie sezonu narciarskiego i snowboardowego), wyposażony w nowoczesne maszyny serwisowe. 

 

Duże, darmowe parkingi sklepowe

 

Duży, przestronny parking był dla nas kluczowym punktem wyboru każdej lokalizacji sklepu stacjonarnego Ski Team. Obecnie, nie tylko w sklepach w Warszawie, klienci bez problemu zaparkują samochód przyjeżdżając na zakupy czy do serwisu. Warto dodać, że wszystkie parkingi są bezpłatne.

 

Ski Team - dalsze plany rozwoju

 

To nie koniec zmian w Ski Team - już w najbliższych miesiącach udostępniona zostanie nowa platforma sprzedażowa naszego sklepu internetowego. Nowy sklep online będzie posiadał przyjazny interfejs dla użytkownika oraz ulepszoną wersję mobilną do wygodnego nawigowania zarówno na tabletach, jak i na smartfonach.

 

Sklep-Ski-Team

 

Kolejnym ważnym dla nas momentem jest otwarcie nowoczesnego sklepu w Katowicach, który powstał w zrewitalizowanym budynku starej kopalni Kleofas. Już wkrótce odkryjemy więcej kart na temat naszej nowej inwestycji na Śląsku. 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło