Zamknięcie sklepu Ski Team Karolkowa

W: Aktualności w Ski Team Na: poniedziałek, maj 16, 2022 Komentarz: 0

Zmieniamy się na lepsze! Po wielu latach spędzonych w Ski Team przy ulicy Wolskiej nadszedł moment na poważne zmiany. Od dzisiaj zapraszamy Was do naszych sklepów warszawskich w dwóch dogodnych lokalizacjach. 

Ski Team zwiększa powierzchnie sklepowe i udogodnienia dla klientów.

 

W ostatnich latach nasze sklepy stacjonarne w Warszawie zdecydowanie zwiększyły swoją powierzchnię sprzedażową, dzięki czemu klienci mogą w komfortowych warunkach dokonywać zakupów zarówno rowerów, jak i odzieży i akcesoriów rowerowych, a zimą sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Obecnie w każdym z naszych sklepów stacjonarnych znajduje się ponad 100 modeli rowerów dostępnych od ręki, które swobodnie można wypróbować na terenie sklepu, a tym samym dobrać odpowiedni rozmiar ramy. 

Sklep Ski Team przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 36/38 to ponad 2000 mkw powierzchni sprzedażowej i serwisowej na trzech poziomach. Nowy - otwarty w 2019 roku sklep Ski Team przy ulicy Toruńskiej 107B posiada 1000 mkw. Oprócz szerokiej oferty sprzedażowej w obu lokalizacjach znajduje się obszerny serwis rowerowy (zimowy w trakcie sezonu narciarskiego i snowboardowego), wyposażony w nowoczesne maszyny serwisowe. 

 

Duże, darmowe parkingi sklepowe

 

Duży, przestronny parking był dla nas kluczowym punktem wyboru każdej lokalizacji sklepu stacjonarnego Ski Team. Obecnie, nie tylko w sklepach w Warszawie, klienci bez problemu zaparkują samochód przyjeżdżając na zakupy czy do serwisu. Warto dodać, że wszystkie parkingi są bezpłatne.

 

Ski Team - dalsze plany rozwoju

 

To nie koniec zmian w Ski Team - już w najbliższych miesiącach udostępniona zostanie nowa platforma sprzedażowa naszego sklepu internetowego. Nowy sklep online będzie posiadał przyjazny interfejs dla użytkownika oraz ulepszoną wersję mobilną do wygodnego nawigowania zarówno na tabletach, jak i na smartfonach.

 

Sklep-Ski-Team

 

Kolejnym ważnym dla nas momentem jest otwarcie nowoczesnego sklepu w Katowicach, który powstał w zrewitalizowanym budynku starej kopalni Kleofas. Już wkrótce odkryjemy więcej kart na temat naszej nowej inwestycji na Śląsku. Komentarze

Zostaw swój komentarz