Set narciarski Rossignol 01LF Nova 10 Ti L

2 750,00 zł


Z nowym modelem nart Nova 10 TI każdy kolejny dzień na stoku będzie niezapomnianą przygodą. Narty przeznaczone dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych entuzjastek utwardzonych tras zjazdowych oferują eleganckie połączenie precyzji, zwinności i odważnego kobiecego stylu. Wyczynowa konstrukcja z responsywnym flexem ułatwia płynne przechodzenie z krawędzi na krawędź i wypracowanie idealnych skrętów podczas jazdy carvingowej, zapewniając natychmiastowe poczucie komfortu i swobody.


Precyzja jazdy po utwardzonej nawierzchni- profil On-Trail Rocker pozwala na połączenie natychmiastowej inicjacji skrętu z niezwykłą dynamiką i doskonałym trzymaniem krawędzi.


Płynna stabilność i pełna kontrola- technologia LCT Soft opracowana na podstawie Line Control Technology (LCT) zapewnia bardziej przystępny flex i eliminuje odkształcenia, zwiększając płynność i stabilność jazdy bez względu na warunki.


Większa moc i responsywność- profil Boost Flex jest przystosowany do potrzeb zaawansowanych narciarzy preferujących bardziej agresywny styl jazdy.


Lepsze krawędziowanie- mocne taliowanie znacznie ułatwia jazdę carvingową.


Poczucie płynności i mocy- warstwy Titanalu tłumią drgania i poprawiają przenoszenie siły na nartę.

Sezon Zima
Płeć kobieta
Kolor Wiodący czarny
Rodzaje cen Bez promocji

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Set narciarski Rossignol 01LF Nova 10 Ti L

Set narciarski Rossignol 01LF Nova 10 Ti L

Z nowym modelem nart Nova 10 TI każdy kolejny dzień na stoku będzie niezapomnianą przygodą. Narty przeznaczone dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych entuzjastek utwardzonych tras zjazdowych o

Napisz recenzję

Inne produkty z kategorii: Narty zjazdowe damskie

Inne produkty Rossignol