-30%
  • -30,04%

Kije narciarskie Leki 4838 Elite L

185,40
264,99 zł Najniższa cena towaru w okresie 30 dni
przed wprowadzeniem obniżki: 185,40
Ilość

A może by tak jeszcze...

Kije narciarskie Leki 4838 Elite L

Jak sama nazwa wskazuje: kijki Elite Lady są eleganckie, smukłe i filigranowe dzięki zastosowaniu rurki o średnicy 14 mm, wykonanej z aluminium HTS 5.5. Wyróżniają się również swoim designem. Rękojeść jest wzmocniona dodatkowym materiałem termoaktywnym, który zapewnia doskonałą izolację i ciepło dłoni. Stalowa końcówka to gwarancja kontroli nad kijkami.

THERMO COMPACT PAS (Positive Angle Safety System) - zintegrowany system bezpieczeństwa, zapewniający naturalne ułożenie nadgarstka, które zapobiega nadmiernemu obciążeniu stawów. Rękojeść połączona jest z kijem pod kątem 80. Rękojeść pokryta jest cienką warstwą gąbki.

Flex Tip – dzięki gwintowi na końcówce Flextip, możliwa jest dowolna wymiana talerzyków bez użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi – talerzyk możemy po prostu odkręcić i zamontować inny. Wszystkie nakręcane talerzyki w ofercie LEKI są kompatybilne z końcówką Flextip.

Dane techniczne:
Średnica rurki: 14mm
Materiał: Aluminium HTS 5.5
Waga: 178g/szt. (115cm)
Rękojeść: PAS V1 Compact
Końcówka: Flextip Short (widia)
Talerzyk: wykręcany, 50mm

0

Poradniki

Dziś będzie o tym, jak dobrać kijki narciarskie dla dziecka. Ten niezbędny element wyposażenia przydaje się na każdym etapie przygody z narciarstwem, a najbardziej docenimy go na jej początku....

Więcej

Dzięki szerokiemu asortymentowi Ski Team każdy fan nart znajdzie coś dla siebie. Jednak wybór może się okazać dla niektórych trudny, przy takiej ilośći opcji. Możesz się więc zdać na naszych...

Więcej

Więcej Modeli z tej kategorii

Recenzje

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu od 200 zł

20 RAT 0%

Raty Santander Consumer Bank

LEASING ROWERÓW

PKO Leasing / LeaseLink

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło