Promocja 21%-30% Obniżka! Gogle Dragon X2 Polarized

Gogle Dragon X2 Polarized

919,99 zł

639,00 zł

-280,99 zł


MODEL X2 Lumalens® Polarized
X2 to najnowsza propozycja marki Dragon. Skonstruowane na technologii Infinity Lens Technology X2 wychodzą po za wymiar pod względem funkcjonalności i zaawansowania technologicznego. Do zmaksymalizowanej już powierzchni soczewek i pozbyciu się do minimum krawędzi ramek dodano nowy element w postaci technologii Swiftlock Lens Change System. Jest to system super szybkiego demontażu soczewek , dzięki czemu wymiana szybek nie potrwa dłużej niż kilkanaście sekund. Wystarczy zwolnić tylko dwie dźwignie i już możemy wstawiać nową szybę , która pozwoli nam dopasować widoczność do panujących warunków pogodowych. Gogle X2 są kompatybilne z kaskami i posiadają 100 % warstwę ochronną na promieniowanie UV. Wykorzystanie systemu Super Anti-Fog zapobiega parowaniu a trzywarstwowa miękka gąbka pokryta hipoalergiczną warstwą Micro Fleece gwarantuje komfort noszenia i idealne dopasowanie do twarzy. Lumalens® Polarized z soczewką polaryzacyjną, charakteryzują się najlepszymi parametrami koncentracji i wygładzania wiązek światła. Powyższe soczewki eliminują do 99,9 % powstałych odblasków świetlnych, dając użytkownikowi doskonałą powierzchnie wizyjną redukując wszelakie niedogodności związane ze złym kontrastem i zbyt płytką głębią obrazu.
CECHY TECHNICZNE:
- Swiftlock Lens Change System – rewolucyjny system szybkiego demontażu szkieł , dzięki dwóm dźwignią po kilku sekundach możemy wymienić szybkę na nową.
- Infinity Lens Technology – bez-ramkowe , wielkopowierzchniowe podwójne soczewki gwarantujące bardzo szerokie pole widzenia
- Lumalens Polarized – charakteryzują się najlepszymi parametrami koncentracji i wygładzania wiązek światła. Powyższe soczewki eliminują do 99,9 % powstałych odblasków świetlnych, dając użytkownikowi doskonałą powierzchnie wizyjną redukując wszelakie niedogodności związane ze złym kontrastem i zbyt płytką głębią obrazu.
- Lumalens® Optimized Technology – reguluję ilość przepływającego przez soczewkę światła poprawiając komfort jazdy, pełna optymalizacja i dostosowanie.
- wtryskiwane ciśnieniowo sferyczne soczewki z polikarbonu pokryte warstwą chroniącą przez rysowaniem się
- Super Anti – Fog – zapobiega parowaniu dzięki udoskonalonemu systemowi wentylacji zwiększając komfort użytkowania
- trójwarstwowa miękka gąbka (każda warstwa ma inną twardość) wykończona hipoalergiczną powłoką Micro Fleece
- mocna ramka z poliuretanu
- wzmocnione systemy kanałów wentylacyjnych
- kompatybilne z większością kasków
- posiadają filtry UV chroniące 100% przed promieniami słonecznymi
- silikonowy pasek przytrzymujący gogle na kasku

Sezon Zima
Płeć Unisex
Kolor Wiodący czarny
Rodzaje cen Promocja 21%-30%

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Gogle Dragon X2 Polarized

Gogle Dragon X2 Polarized

MODEL X2 Lumalens® Polarized
X2 to najnowsza propozycja marki Dragon. Skonstruowane na techn...

Napisz recenzję

Inne produkty z kategorii: Gogle snowboardowe

Inne produkty Dragon