Gogle Poc 0411 Fovea Mid Clarity Comp+ M

1 099,00

Produkt niedostępny w sprzedaży online!

Gogle Poc 0411 Fovea Mid Clarity Comp+ M

Gogle Poc 0411 Fovea Mid Clarity Comp+ M


Fovea Mid Clarity Comp + opiera się na zaufanych doświadczeniach wyścigowych oprawki Fovea, a teraz zawiera nowe soczewki nocne, opracowany specjalnie do jazdy w sztucznym świetle. Ta soczewka odfiltrowuje nadmiar zielonego światła ze sztucznych źródeł światła, dzięki czemu widzenie jest ostrzejsze nawet po zmroku.


Zaktualizowano w celu zwiększenia komfortu podczas jazdy, te gogle są teraz wyposażone w nowy pasek o dużej gęstości, który zapewnia bardzo ścisłe dopasowanie do kasku, minimalizując wibracje przy bardzo dużych prędkościach.


Nadal można znaleźć wszystkie klasyczne cechy tej oprawki, w tym wyjątkowe pole widzenia i dużą elastyczność nawet w najzimniejszych warunkach. Trójwarstwowa pianka do twarzy z podszewką z polaru zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie do różnych kształtów twarzy.


Technologia soczewek Clarity Comp opracowana we współpracy z liderami branży optycznej Zeiss zmodyfikuje spektrum kolorów, zapewniając intensywne wrażenia wizualne podczas jazdy. Dzięki dwóm zapasowym soczewkom w etui łatwo jest dopasować najlepsze widzenie w różnych warunkach.0

Poradniki

Dzięki szerokiemu asortymentowi Ski Team każdy fan nart znajdzie coś dla siebie. Jednak wybór może się okazać dla niektórych trudny, przy takiej ilośći opcji. Możesz się więc zdać na naszych...

Więcej

Więcej Modeli z tej kategorii

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu od 1000 zł

10 RAT 0%

Raty Santander Consumer Bank

LEASING ROWERÓW

PKO Leasing / LeaseLink

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło