O nas:

Ski Team to sieć specjalistycznych sklepów sportowych.

Sprzedajemy produkty z 4 głównych kategorii: narciarstwo, snowboard, rowery i turystyka i bez kokieterii mówimy o sobie, że jesteśmy liderami w tych dziedzinach. Dlatego proponujemy Wam wyselekcjonowane artykuły z najwyższej półki – takie, po które sięgają sportowe autorytety i mistrzowie.

To proste: jeśli – dla przykładu - pasjonuje Cię narciarstwo i chcesz wyglądać na stoku jak mistrz świata Ted Ligety to przyjdź do nas po spodnie lub kurtkę SPYDER. A może preferujesz rower? Sięgaj po to, co najlepsze! W Ski Team proponujemy Ci rowery marki CUBE - takie, na jakich wygrywa się najbardziej prestiżowe triathlony świata!

I tak jest ze wszystkim w Ski Team – w każdej z 4 dziedzin sportu lubimy dawać Ci to, co najlepsze.

Znajdziesz nas na skiteam.pl oraz w 4 lokalizacjach w największych miastach Polski. Już teraz zapraszamy do zerknięcia na nasze internetowe półki produktowe – dzięki wyszukiwarce łatwo odnaleźć interesującą rzecz, a dobra selekcja i filtrowanie pozwalają szybko poznać asortyment. Bezpieczeństwo internetowych zakupów gwarantują zaawansowane zabezpieczenia i certyfikaty; zapewniamy oczywiście wiarygodną płatność, dostawę i zasady zwrotów czy gwarancji. Ale to nie wszystko. W każdej chwili możesz nas sprawdzić – skontaktuj się z nami telefonicznie lub online albo przyjdź porozmawiać osobiście.

Ale Ski Team to PRO SHOP, czyli coś więcej niż półki zastawione najlepszym sprzętem sportowym. To eksperci, którzy znają nasze towary od podszewki. Sami jeżdżą, biegają, potrafią docenić dobrą jakość produktów sportowych. I co najważniejsze – chętnie dzielą się tą wiedzą. Wystarczy poprosić o pomoc dowolnego doradcę w jednym z naszych sklepów stacjonarnych lub odwiedzić dedykowany panel ekspertów na skiteam.pl by się o tym przekonać.

Działamy nieprzerwanie od 1989 roku. Mamy więc już za sobą choroby wieku niemowlęcego czy okres młodzieńczego buntu. Przez ten czas nauczyliśmy się, że sklep sportowy powinien opierać się na 4 najważniejszych filarach: jakości, dostępności, uczciwości i fachowym poradom. I takie wartości proponujemy Wam każdego dnia!