Zwrot zakupionego towaru w sklepie on-line www.skiteam.pl

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U.2017.0.683 t.j.) możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinno zostać złożone na piśmie. Do zachowania 14-dniowego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 

Jak zwrócić/wymienić towar?

Pobierz wzór OŚWIADCZENIA ODSTĄPIENIA OD UMOWY, wypełnij go i wraz z towarem oraz paragonem (dokumentem zakupu) odeślij na adres:

Ski Team Polska sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 36/38
02-146 Warszawa

Na kopercie/paczce powinna znaleźć się adnotacja "odstąpienie od umowy".

Uprzejmie prosimy, aby zwracany towar był odpowiednio zabezpieczony, by nie uległ zniszczeniu w trakcie transportu. Informujemy, że sklep internetowy www.skiteam.pl nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam zwrot kosztów?

Sklep dokonuje zwrotu wszystkich dokonanych przez Konsumenta płatności, w tym kosztów dostawy, w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy wraz z towarem. Zwrot należności zostanie dokonany przy użyciu takiego samego sposoby zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyrazi zgodę na dokonanie zwrotu w inny sposób, przy czym inny sposób nie będzie wiązał się z koniecznością ponoszenia przez Konsumenta dodatkowych kosztów. W sytuacji, w której koszty dostawy towaru pobrane przez Ski Team nie zależą od ilości dostarczanych towarów, Ski Team nie zwraca kosztów dostawy poniesionych przez Konsumenta po częściowym odstąpieniu od umowy.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam produkt na wymianę?

Sklep internetowy po potwierdzeniu dostępności danego produktu w wybranym rozmiarze lub z innymi cechami w tej samej kwocie skontaktuje się w celu poinformowania o nadaniu paczki z towarem. Klient nie płaci za dodatkową przesyłkę. Nie gwarantujemy możliwości wymiany zakupionego towaru na inny podany w formularzu. W przypadku braku wybranego towaru dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w doborze zamiennika. Procedura wymiany może zająć do 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy wraz z towarem.

Koszty zwrotu / wymiany

Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty towaru, a także ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będącej wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru

 

Zwrot lub wymiana zakupionego towaru w sklepie stacjonarnym Ski Team

Zwroty towaru nieużywanego z kompletem metek i oryginalnie zapakowanego są możliwe wyłącznie w sklepie, w którym zakupiono towar w terminie 30 dni od daty sprzedaży na podstawie paragonu fiskalnego.

Zwrot rozliczony zostanie tylko i wyłącznie poprzez doładowanie karty podarunkowej o wartości zwracanego towaru. Karta od momentu doładowania pozostaje aktywna przez okres 12 miesięcy.

Zwrotowi nie podlegają: rowery, bielizna termoaktywna, kominiarki, skarpety, spodenki rowerowe, okulary, gogle.

 

Regulamin Kart Podarunkowych dostępny jest TUTAJ.