BUTY ROWEROWE GAERNE G.RAPPA

769,99 zł


Buty G.RAPPA zostały stworzone z myślą o osiąganiu najlepszych rezultatów na szosie i optymalnym komforcie dla użytkownika.

CHOLEWKA: Wykonana z mikrofibry, laserowo perforowana, z siateczkowymi otworami wentylacyjnymi gwarantuje świetną wentylację i mikroklimat dla stopy.

SYSTEM ZAPIĘCIA: ALUMINIOWA KLAMRA 2D Z MIKROREGULACJĄ zapewnia bezpieczne i indywidualne dopaso­wanie buta, umożliwiając regulację także podczas jazdy. Klamra 2D z mikroregulacją, wykonana z aluminium, to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów dostępnych na rynku. System wykorzystuje dwa niezależne zatrzaski: dolny oraz górny, z których dolny zapina but i dociska zapięcie, a górny odblokowuje lub poluzowuje zapięcie. W ten sposób uzyskujemy perfekcyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Części systemu są łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

SYSTEM „SAFETY LOCK STRAP”: Opatentowany przez Gaerne system zapięcia „SAFETY LOCK STRAP”, wykorzystujący dwa niezależne paski z ząbkami, które zazębiają się z rzepami Velcro poniżej podbicia i w przedniej części stopy, zabezpieczając but przed poluzowaniem lub rozpięciem.

JĘZYK "COMFORT FIT": Perforowany język zwiększa wentylację w bucie, a zaawansowany technologicznie system miękkiej wyściółki języka zwiększa komfort, dopasowując się idealnie do stopy danego użytkownika.

WZMOCNIENIE PIĘTY: Nowe, formowane wtryskowo plastikowe wzmocnienie pięty o anatomicznym kształcie nie ulegnie deformacji. Ścięgna są dobrze chronione, a dzięki antypoślizgowej wewnętrznej konstrukcji stopa utrzymywana jest w stabilnym, optymalnym położeniu. Odblaskowe wkładki zapewniają maksymalną widoczność i bezpieczeństwo na drodze w niesprzyjających warunkach.

ODDYCHAJĄCA WKŁADKA WEWNĘTRZNA: Ultracienka wkładka zapewnia optymalny komfort użytkowania oraz świetną wentylację. Wkładka jest wymienna.

PODESZWA GAERNE MTB 2DENSITY: Podeszwa “MTB 2DENSITY” to najnowszy efekt pracy Działu Badań i Rozwoju Gaerne. Została zaprojektowana specjalnie z myślą o rowerach górskich. Struktura podeszwy powstała z połączenia dwóch materiałów: nylonu i włókna szklanego , dzięki czemu jest trwała, lekka i cienka. Bieżnik został zaprojektowany tak , aby zapewnić maksymalną przyczepność i stabilność w każdym terenie. Dwa otwory gwintowane do przymocowania kolców pomagają dodatkowo zwiększyć trakcję w trudnym i błotnistym terenie.

Sezon Lato
Płeć Męskie
Kolor Wiodący pomarańczowy
Rodzaje cen Bez promocji