-40%
  • -40%

Buty Narciarskie Rossignol 3160 Alltrack 90 M

780,00
1 300,00 zł Najniższa cena towaru w okresie 30 dni
przed wprowadzeniem obniżki: 975,00
Ilość

A może by tak jeszcze...

Buty Narciarskie Rossignol 3160 Alltrack 90 M

Alltrack 90 to bezkompromisowy but, który został zaprojektowany do jazdy w każdym terenie. Ruchomy mankiet oferuje naturalny zakres ruchu podczas wędrówek, a 102-milimetrowa szerokość zapewnia wygodne dopasowanie. Skorupa Generative Design Grid została zaprojektowana z myślą o zmniejszeniu wagi i pełnym przenoszeniu energii na stoku i poza nim.

Regular Fit
Regularny krój wkładki charakteryzuje się szerokością 102 mm, które zapewnia anatomiczne wyczucie niezależnie od kształtu stopy.

Lekkość, pełna moc
Generative Design Grid minimalizuje grubość ścian buta, aby jak najefektywniej wykorzystać materiał w celu zmniejszenia wagi i zwiększenia transferu energii.

Lepsze właściwości jezdne, lepsze dopasowanie
Technologia Dual Core zapewnia ukierunkowane przekazywanie energii i otulanie skorupy, co skutkuje żywszym odbiciem, reakcją i kontrolą.

Zoptymalizowany tryb wędrówki
Dolna skorupa buta została zaprojektowana tak, aby zapewnić 50-stopniowy zakres ruchu w trybie pieszym dla efektywnego zwiedzania i maksymalną moc dla jazdy na nartach w trybie narciarskim.

Indywidualny komfort
Niestandardowe wkładki oferują wewnętrzne dostosowanie dla zwiększenia komfortu i wsparcia.

Kompatybilność z systemem GRIPWALK® (nakładki sprzedawane oddzielnie)
Gumowy bieżnik i wyprofilowany w strefie palców kształt podeszwy GRIPWALK® ułatwia chodzenie w butach narciarskich, zwiększając ich przyczepność do podłoża.

0

Tabela zgodności butów i wiązań

Tabela_zgodnosci_butow_i_wiazan

Poradniki

Przygotowania do sezonu zimowego dla wielu z Was już się rozpoczęły. Poszukiwania sprzętu, lokalizacji na wyjazd i środków transportu. W Ski Team również przygotowujemy się do nadchodzącego sezonu...

Więcej

Ustawienie wiązań, tuning i przygotowanie ślizgów, bootfitting i personalizacja buta narciarskiego -wszystkie te usługi zapewniają fachowcy w sklepach stacjonarnych Ski Team. SPRAWDŹ...

Więcej

Dzięki szerokiemu asortymentowi Ski Team każdy fan nart znajdzie coś dla siebie. Jednak wybór może się okazać dla niektórych trudny, przy takiej ilośći opcji. Możesz się więc zdać na naszych...

Więcej

Więcej Modeli z tej kategorii

Recenzje

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu od 200 zł

20 RAT 0%

Raty Santander Consumer Bank

LEASING ROWERÓW

PKO Leasing / LeaseLink

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło