Obniżka! Wiązania Snowboardowe Ride 1001 Capo M

Wiązania Snowboardowe Ride 1001 Capo M

1 199,99 zł

1 019,99 zł


Capo


COLOR: Black, Silver, Tan
STYL: ALL MOUNTAIN, ALL MOUNTAIN FREESTYLE
FEEL: 8
SIZES: M, L, XL


CAPO to wiązanie uniwersalne z wykorzystaniem najlepszych technologii marki Ride Snowboards
Przeznaczone dla Rider’ów szukających precyzyjnej kontroli nad deską, połączonej z komfortem użytkowania. Kategoria ALL MOUNTAIN / ALL MOUNTAIN FREESTYLE pozwala na szerokie wykorzystanie od bardzo szybkiej, technicznej jazdy na krawędzi poprzez feestyle’owe ewolucje w terenie, aż do pełnego oddania się urokom jazdy w puchu.
Technologicznie wiązanie CAPO to połączenie lekkiej i jednocześnie sztywnej aluminiowej bazy Infinity™ z możliwością regulacji rozmiaru wysokiej i dającej świetną kontrolę nowej łyżki Capo™, super lekkich aluminiowych pompek AstroGlyde™ LT podkładek Wedgie™ 2.5 oraz dopasowanych pasków Freestyle™ i ThinGrip™ Max. Capo jest ulubionym wiązaniem naszych pro Riderów m.in Jake Welch i Yuki Kadono


Od wielu sezonów RIDE Snowboards promuje wśród Riderów technologię CORRECT STANCE, która oparta jest na anatomicznych badaniach poprawnego ułożenia stopy, stawy skokowego oraz stawu kolanowego podczas jazdy na snowboardzie. Dzięki zastosowaniu w wiązaniach RIDE’a pochylonych podkładek WEDGIE i asymetrycznej pięty w płycie wiązania oraz asymetrycznego Highback’u, jazda na snowboardzie jest dużo bardziej komfortowa, kontrola dużo lepsza i to wszystko bez obawy o nadwyrężenie stawów.
KONSTRUKCJA:
Płyta: Aluminum Infinity™ z regulowana piętą
Łyżka: NEW Capo HIGHBACK™
Podkładki: Wedgie™ 2.5
Urethane Rollbar™ Basepad
Paski górne: Freestyle™
Paski dolne: ThinGripMax™
FlipSide™ Mount Strap: System ułatwiający wkładanie buta do wiązania
Pompki: Astro Glyde™ LT
Dyski: Forged Aluminum Micro-Disc (kompatybilne z systemem EST)Sezon Zima
Płeć Męskie
Kolor Wiodący czarny
Rodzaje cen Bez promocji