Kupuj na raty w Ski Team

W: Aktualności w Ski Team Na: wtorek, grudzień 22, 2020 Komentarz: 0

Chcesz mimo wszystko cieszyć się nowym sprzętem narciarskim lub snowboardowym? A może marzy Ci się rower Cube? Teraz nie musisz odkładać swojej decyzji zakupowej na później. Skorzystaj z 40 rat 0% z możliwością odroczenia płatności na 3 miesiące i zrealizuj swoje plany zakupowe już teraz!

 

Wspólnie z naszym Partnerem - bankiem Santander Consumer Bank przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę sprzedaży ratalnej. 

 

Sprzedaż ratalna w ramach oferty „40 rat 0%” dostępna jest również w naszych sklepach stacjonarnych. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 21.12.2020 r. do dnia 31.03.2021 r. Maksymalna kwota kredytu to 10 000 zł. Z oferty zakupów na raty może skorzystać osoba pełnoletnia rezydująca w Polsce, która wylegitymuje się aktualnym dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz udokumentuje swoje źródło i wysokość dochodów w sposób akceptowany przez bank. Dostępność produktu w wybranym rozmiarze i kolorze można sprawdzić w zakładce DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH STACJONARNYCH

 

 WYJĄTEK - na rowery z kolekcji 2020 objęte promocją "bez VAT" nie ma możliwości skorzystania z oferty raty 0%.

Jak skorzystać z oferty?

 

W sklepach stacjonarnych:

Aby skorzystać z oferty wystarczy przyjść do sklepu w którym dostępny jest dany produkt (aby sprawdzić w którym kliknij na DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH STACJONARNYCH). Sprzedawca pomoże w wypełnieniu wniosku kredytowego. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty i zaświadczenie potwierdzające wysokość dochodów. 

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: Zakupy na raty w sklepie stacjonarnym 

 

W sklepie internetowym:

Wystarczy kliknąć w guzik "Oblicz eRaty", aby wykonać symulację rat według własnego uznania, a następnie w procesie zamówienia wybrać jako metodę płatności eRaty. W kolejnym kroku nastąpi przeniesienie do banku w celu wypełnienia wniosku ratalnego. Do jego wypełnienia będą niezbędne wyżej wymienione dokumenty.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: Zakupy na raty w sklepie Internetowym

 

Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „40 rat 0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.08.2020 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 2200 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 2200 zł; całkowita kwota do zapłaty 2200 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 40 mies., wysokość 40 równych rat miesięcznych 55 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 21.12.2020 r. do dnia 31.03.2021 r.

SKI TEAM POLSKA Sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego w sklepach internetowych informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A.; w sklepach stacjonarnych sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.Komentarze

Zostaw swój komentarz