Raty RRSO 0% Santander

W: Aktualności w Ski Team Na: czwartek, kwiecień 19, 2018 Komentarz: 0

Nie musisz odkładać swojej decyzji zakupowej na później. Już dziś ciesz się wymarzonym setem narciarskim czy też odzieżą narciarką renomowanej marki Spyder! A może chciałbyś kupić rower Cube z najnowszej kolekcji 2021? Juz dziś skorzystaj z rat 0%.

 

Wspólnie z naszym Partnerem - bankiem Santander Consumer Bank przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę sprzedaży ratalnej. 

Sprzedaż ratalna 20 rat 0% prowadzona jest zarówno za pośrednictwem sklepów stacjonarnych, jak i sklepu internetowego. Oferta skierowana jest do klientów, którzy ukończyli 18 lat i posiadają stałe źródło dochodów (umowa o pracę, o dzieło lub zlecenie, emerytura, renta, gospodarstwo rolne, działalność gospodarcza).

 

 WYJĄTEK - na rowery z kolekcji 2020 objęte promocją "bez VAT" nie ma możliwości skorzystania z oferty raty 0%.

Jak skorzystać z oferty?

 

W sklepach stacjonarnych:

Aby skorzystać z oferty wystarczy przyjść do sklepu w którym dostępny jest dany produkt (aby sprawdzić w którym kliknij na DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH STACJONARNYCH). Sprzedawca pomoże w wypełnieniu wniosku kredytowego. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty i zaświadczenie potwierdzające wysokość dochodów. 

 

W sklepie internetowym:

Wystarczy kliknąć w guzik "Oblicz eRaty", aby wykonać symulację rat według własnego uznania, a następnie w procesie zamówienia wybrać jako metodę płatności eRaty. W kolejnym kroku nastąpi przeniesienie do banku w celu wypełnienia wniosku ratalnego. Do jego wypełnienia będa niezbędne wyżej wymienione dokumenty.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-tradycyjnym,2.html Komentarze

Zostaw swój komentarz