20 rat RRSO 0% na Twój wymarzony rower

W: Aktualności w Ski Team Na: poniedziałek, marzec 23, 2020 Komentarz: 0

Nie musisz odkładać swojej decyzji zakupowej na później. Już dziś ciesz się wymarzonym rowerem Cube! Skorzystaj z 20 rat RRSO 0% w Santander Consumer Bank.

Wspólnie z naszym Partnerem - bankiem Santander Consumer Bank przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę sprzedaży ratalnej. 

Sprzedaż ratalna do 20 rat 0% prowadzona jest zarówno za pośrednictwem sklepów stacjonarnych, jak i sklepu internetowego. Oferta skierowana jest do klientów, którzy ukończyli 18 lat i posiadają stałe źródło dochodów (umowa o pracę, o dzieło lub zlecenie, emerytura, renta, gospodarstwo rolne, działalność gospodarcza).

 

Jak skorzystać z oferty?

W sklepach stacjonarnych:

Aby skorzystać z oferty wystarczy przyjść do sklepu, w którym dostępny jest dany produkt (aby sprawdzić w którym kliknij na DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPACH STACJONARNYCH). Sprzedawca pomoże w wypełnieniu wniosku kredytowego. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty i zaświadczenie potwierdzające wysokość dochodów. 

W sklepie internetowym:

Wystarczy kliknąć w guzik "Oblicz eRaty", aby wykonać symulację rat według własnego uznania, a następnie w procesie zamówienia wybrać jako metodę płatności eRaty. W kolejnym kroku nastąpi przeniesienie do banku w celu wypełnienia wniosku ratalnego. Do jego wypełnienia będą niezbędne wyżej wymienione dokumenty.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: 
https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-tradycyjnym,2.html Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły u sprzedawcy oraz na www.santanderconsumer.pl

 

SKI TEAM POLSKA SP. Z O.O. występujący w roli pośrednika kredytowego w sklepach internetowych informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A.; w sklepach stacjonarnych sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

 Komentarze

Zostaw swój komentarz